koncert

Omnes Filii Dei Domini

koncert

Omnes Filii Dei Domini

Omnes Filii Dei Domini - Bilety na koncert

Omnes Filii Dei Domini (łac. Wszystkie Dzieci Pana Boga) to powstały w 2011 roku zespół wykonujący muzykę chrześcijańską. Skład zespołu jest imponujący - w jego szeregach znajduje się 30 osobowy chór oraz cała grupa instrumentalistów obsługujących takie instrumenty jak fortepian, perkusja, gitary oraz saksofon. Odnajdziemy tu zarówno pasjonatów śpiewu, jak i zawodowych muzyków (m. in. Bartek Staszkiewicz znany z zespołu SOFA), współpracujących na co dzień z uznanymi gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej.

Omnes Filii Dei Domini w repertuarze posiada klasyczne, nierzadko kilkusetletnie pieśni Kościoła Katolickiego, jak i współczesne, uwielbieniowe kompozycje z nurtu neogospel. Wszystkie utwory opatrzone są niebanalnymi, zaskakującymi aranżacjami instrumentalnymi.

Na koncert w Dworze Artusa składać się będą specjalnie wybrane z bogatej polskiej tradycji utwory Wielkopostne w autorskich aranżacjach. Będzie to zarazem bardzo intymne spotkanie z głęboką tajemnicą cierpienia i jego oczyszczającą mocą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Omnes Filii Dei Domini

Niesamowity koncert, przeżycie fenomenalne. Znakomici artyści!!!

Polecane z kategorii koncert