koncert
Operetka Na Dziedzińcu Pod Gwiazdami

koncert

Operetka Na Dziedzińcu Pod Gwiazdami

Operetka Na Dziedzińcu Pod Gwiazdami - Bilety na koncert

Operetka Na Dziedzińcu Pod Gwiazdami - Tarnowskie Góry Kompleks Zamkowy | Kupuj Bilety Online

Koncert "OPERETKA NA DZIEDZIŃCU POD GWIAZDAMI" to koncert wyjątkowy. Piękna muzyka operetkowa i musicalowa, podana na najwyższym poziomie z nutą dobrego humoru. Biorąc udział w koncercie, będą Państwo świadkami znakomitego przedsięwzięcia artystycznego. Piękna sceneria dziedzińca zamku w Tarnowskich Górach, świeże powietrze, największe arie i duety operetkowe, musicalowe, pieśni neapolitańskie oraz piosenki z repertuaru Jana Kiepury, zaśpiewają wspaniali soliści z akompaniamentem Kameralnego Zespołu Straussowskiego. Przeniosą oni Państwa w znakomity, zaczarowany świat operetki, ten jakże wyimaginowany, ale jaki piękny i szlachetny.

OBSADA:
Naira Ayvazyan - Sopran (GWIAZDA WIECZORU)
Joanna Wojtaszewska - Sopran
Kamil Roch Karolczuk - Tenor

Kameralny Zespół Straussowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Tarnowskie Góry

Recenzje

Chociaż impreza nie odbyła się "pod gwiazdami", niestety aura pokrzyżowała plany to występ oceniam na szóstkę z plusem. Super,super i jeszcze raz suuuper!!!!
Pogoda trochę zamieszała, ale może i dobrze, bo słychać było siłę głosów!Będę znowu!!!
Mimo deszczu, było gorąco od wrażeń. Organizacja na medal! Koncert na 6! Wspaniałe głosy!
Czesława i Edward z Lublińca 11.08.2018 21:10
Niestety wielkie rozczarowanie. Lepiej było odwołać występ niż wpuścić nas na sale w której było duszno, surowo, bez klimatu i niewygodnie. Konferansjer kompletnie nie poradził sobie ze swoją rolą. Nie był ani zabawny ani nie mówił nic mądrego. Jeśli chodzi o dźwięk i akustykę, mało profesjonalnie. Z przykrością stwierdzam że były to pieniądze źle wydane. Wyszłam zmęczona z występu. Chłopak i babcia też.

Polecane

Tarnowskie góry inne wydarzenia