koncert

Organek w Nowym Świecie - Koncert

koncert

Organek w Nowym Świecie - Koncert

Organek w Nowym Świecie - Koncert - Bilety na koncert

Ørganek w WCK

Z nowym brzmieniem, w nowych aranżacjach i z najnowszym projektem pod nazwą „W nowym świecie”. Tak zespół Ørganek zaprezentuje się na wodzisławskiej scenie już w piątek, 23 października. Fanów spragnionych dobrych muzycznych wrażeń nie może zabraknąć na tym wydarzeniu!

Na mapie koncertów Ørganka, wśród 12 miast w całej Polsce znalazł się Wodzisław Śląski i Wodzisławskie Centrum Kultury. Tutaj zespół zaprezentuje przed zebraną publicznością nowe aranżacje piosenek i nową elektro-akustyczno-gitarową odsłonę swej twórczości. Jak sami twierdzą – Projekt Ørganek „W nowym świecie” to muzyka na nowe czasy. - Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat – tłumaczą.

Zespół Ørganek powstał w 2013 r. z inicjatywny Tomasza Organka. Rok później ukazał się debiutancki album zespołu zatytułowany „Głupi”. Pierwszy singel z płyty, piosenka „Kate Moss” dotarła na pierwsze miejsce listy przebojów. Od 2014 roku zespołu niezmiennie jest stałym bywalcem na najważniejszych wydarzeniach muzycznych czy festiwalach, takich jak: „Męskie Granie” czy „Orange Warsaw Festiwal”. W 2016 roku wydali płytę „Czarna Madonna”. Skład formacji tworzą Tomasz Organek, Adam Staszewski, Robert Markiewicz oraz Tomasz Lewandowski.

Zespół ze swoim oryginalnym połączeniem popu, soulu i rocka alternatywnego pojawi się w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 23 października o godzinie 19:00.

  • To oryginalny i ciekawie zapowadający się projekt muzyczny, który proponujemy naszej publiczności. Jestem przekonany, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na koncert w cenie 90 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny koncert! Charyzmatyczny wokalista! Żałuję jedynie że koncert odbył się w towarzystwie civida
Świetny koncert, świetny Organek, super Publiczność !!!
Świetny koncert,brawo Organek i ekipa ! :)
Niesamowity koncert. Petarda po prostu. Z chęcią wybrałabym się ponownie
Uwielbiam Organka. Ogromny minus dla organizatorów za "dystans" między uczestnikami. Przecież po wprowadzeniu 25% ten dystans byl gorszy niz wczesniej... w odległości 30 cm ktos siedzial przede mną i za mną 🤔 o co chodzi?!
Świetny koncert tego zespołu. Oby więcej takich wydarzeń kulturalnych we Wodzisławiu i nie tylko
super! Oby więcej takich koncertów w naszym rodzimym Wodzisławiu
Rewelacja....cover T.love rozwala...

Polecane