Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Osiecka, Grechuta - ważne piosenki

koncert

Osiecka, Grechuta - ważne piosenki

Osiecka, Grechuta - ważne piosenki - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej oraz Marka Grechuty.

W programie koncertu znajdą się najwybitniejsze, najbardziej znane piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką: m in. "Piosenka o okularnikach", "Niech żyje bal", "Kołysanka dla okruszka", "Kiedy mnie już nie będzie", "Co każdy chłopiec wiedzieć powinien oraz wybitne utwory wykonywane przez Marka Grechutę: "W dzikie wino zaplątani", "Niepewność", "Historia jednej podróży", "Korowód", "Świat w obłokach", "Dni których nie znamy" oraz wiele innych.

W zaczarowany świat Agnieszki Osieckiej i Marka Grechuty zabiorą Państwa: obdarzony wspaniałym głosem i talentem muzycznym Tomasz Steńczyk (gitara i śpiew) oraz wirtuoz fortepianu - Bartosz Krzywda. Są to wybitni Artyści wykonujący od wielu lat tę muzykę. Nagrodzeni na Festiwalach "Pamiętajmy o Osieckiej"w Warszawie, Festiwalu Twórczości "Korowód" w Krakowie, na Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie oraz Festiwalu "Grechuta Festiwal" w Krakowie. To będzie niezapomniany wieczór pełen wspomnień, uśmiechu, wzruszeń. Tego koncertu nie można przegapić!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Osiecka, Grechuta - ważne piosenki

Zabawa była przednia.Świetne,ciekawe i oryginalne aranże nadające pięknym piosenkom jakby nowe życie.Wokalista rewelacyjny o szerokich możliwościach głosowych.Jedynie pewne zastrzeżenia budziło nagłośnienie,zwłaszcza na początku.Dziękujemy za niezapomniane przeżycie.
Właba 19.09.2022 22:39
Witam, koncert nie spełnił moich oczekiwań. Po zapowiedzi spodziewałam się nastrojowego występu, pięknych piosenek w jazzowej aranżacji, niestety, pan Tomasz Steńczyk wręcz krzyczał, a perkusista zagłuszał dobre solówki saksofonisty. Być może koncert przeznaczony był dla młodszej publiczności, seniorzy wyszli zawiedzeni.
Małgorzata 19.09.2022 15:12
*** Jak dla mnie było zdecydowanie za głośno, zabrakło spokoju i ciepła głównie w piosenkach Marka Grechuty, interpretacje utworów raczej rockowe. Natomiast frontman bardzo otwarty i z humorem....
JB 19.09.2022 13:02
Fantastyczne przeżycie:) cudowne emocje i ciekawa interpretacja utworów. To był cudnie spędzony czas. Dziękuję:*
Daria 19.09.2022 11:10
Super koncert, wspaniała atmosfera. Szczerze polecam.
Tomashi 19.09.2022 10:17
Wieczór bardzo udany , jedyny minus to siedzenia w II rzędzie na balkonie nie spełniły oczekiwań ze względu na utrudniony kontakt z wykonawcą, ludzie siedzący przed nami i linki zabezpieczające balkon że słupkami
Barbara 19.09.2022 08:42

Polecane z kategorii koncert