koncert POPARZENI KAWĄ TRZY

Poparzeni Kawą Trzy i Leepeck

koncert POPARZENI KAWĄ TRZY

Poparzeni Kawą Trzy i Leepeck

Poparzeni Kawą Trzy i Leepeck - Bilety na koncert

Poparzeni Kawą Trzy:
Powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na "Festiwalu Top Trendy" w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę". Od tej chwili "Poparzeni Kawą Trzy" goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak "Przystanek Woodstock 2012" zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, "Czad festiwal, "Finały WOŚP" w Polsce i za granicą, "Lato Dwójki i Radia Zet", a miliony bawią się przed telewizorami w rytm "Kawałka do tańca" podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana "Zakochaj się we mnie", a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad... musicalem - komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

https://www.youtube.com/watch?v=bRircB2hwSU
https://www.youtube.com/watch?v=0RD-Juhbrbc

Leepeck:

Leepeck (Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów.
Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu innych polskich i zagranicznych scenach.
28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE" . Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: „One Step Down", „All This Time" i „No One Knows”.
Obecnie Leepeck kończy pracę nad kolejnym albumem z polskimi tekstami a listopadzie zagra trzy koncerty podczas festiwalu Indie Week w Toronto.

Babie Lato to pierwszy singiel z drugiej płyty artysty, której wydanie zaplanowane jest wiosną 2020!
Leepeck pokazuje swoje POPOWE oblicze z bliską mu alternatywną nutą. Piosenka ma energię minionego lata i melancholie nadchodzącej jesieni. Krótko mówiąc jest to alternatywny POP w przebojowej odsłonie.

https://www.youtube.com/watch?v=Hi_dnSjjPhM

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Poparzeni Kawą Trzy i Leepeck

Witam. W Gomunicch świetna atmosfera i koncert bardzo dobry.
PASJA-AUDIO 07.02.2020 22:00
Energetyczny koncert Poparzonych Kawą Trzy poprzedzony świetnym supportem Leepeck :) Chętnie powtórzyłabym ten wieczór :)
Fantastyczna zabawa, fantastyczni wykonawcy , otwarci na publikę. Super.
Bardzo udana impreza. Zespół dał z siebie 100%, super atmosfera, W Klubie wszytsko dobrze zorganizowane. Jedyny minus jak zawsze - miejsca parkingowe. Nie ma gdzie zaparkować przed klubem,
Bardzo fajny koncert .Atmosfera w klubie Bogart jest super
Obydwa koncerty świetne, szkoda tylko że nie było informacji o długości występu.
EWA
TNA/3537236 25.01.2020 19:11
Super zabawa.
Świetne zespoły, extra miejsce - tutaj zawsze się dobrze bawimy. Jedyny minus to za krótko ;)
Poparzeni kawą trzy super, dali czadu, mega energia😀
Wspaniały zespól, super muzyka. Chętnie posłucham ich jeszcze raz .😘

Polecane z kategorii koncert