koncert

POPARZENI KAWĄ TRZY w BCK

koncert

POPARZENI KAWĄ TRZY w BCK

POPARZENI KAWĄ TRZY w BCK - Bilety na koncert

Powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na "Festiwalu Top Trendy" w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę". Od tej chwili "Poparzeni Kawą Trzy" goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak "Przystanek Woodstock 2012" zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, "Czad festiwal, "Finały WOŚP" w Polsce i za granicą, "Lato Dwójki i Radia Zet", a miliony bawią się przed telewizorami w rytm "Kawałka do tańca" podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana "Zakochaj się we mnie", a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad... musicalem - komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje POPARZENI KAWĄ TRZY w BCK

Koncert rewelacyjny od pierwszej minuty aż po autografy. Cudowna muzyka na żywo, świetny kontakt z publicznością, humor, śpiew. CUDOWNIE!
Rewelacja !!!!!!!!!!
Świetny koncert, Wspaniali muzycy.
Super impreza, muzycy nie sa bufonami fajni ludzie. Spisali sie na 100% Dziekujemy czekamy na wiecej.
Koncert rewelacyjny, muzyka, przy której człowiek nie jest w stanie wysiedzieć na krześle. Jeśli chodzi o miejscę to zbyt mała wentylacja powietrza, trochę powiewa PRL-em
Koncert rewelacyjny, muzyka porywająca, świetny zespół , pełen inteligentnych facetów :)
Super występ . Bardzo dobra zabawa .
Koncert świetny, trochę szkoda, że na siedząco...
Świetny występ, rewelacyjne nagłośnienie (jak na taką salę). Warto być!

Polecane z kategorii koncert