koncert

Patrycja Markowska - Akustycznie

koncert

Patrycja Markowska - Akustycznie

Patrycja Markowska - Akustycznie - Bilety na koncert

Patrycja Markowska - Akustycznie - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Patrycja Markowska to prawdziwy wulkan energii. To właśnie za to publiczność ją kocha. Scena to jej środowisko naturalne.

Stuprocentowa rockmanka tym razem zagra akustycznie. Będzie kameralnie, bluesowo i – jak zwykle – niepokornie. Nowe aranżacje utworów pozwolą odkryć twórczość artystki na nowo.

Podczas akustycznej trasy koncertowej Patrycji Markowskiej towarzyszy zespół najlepszych muzyków. Wyjątkowa atmosfera tych koncertów sprawia, że można poczuć prawdziwą więź z artystką. Fani Markowskiej nie mogą odpuścić takiej okazji! To będzie niezapomniany wieczór.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

21.10.2020, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Patrycja Markowska Akustycznie - wydarzenie jakich mało, niepowtarzalne i wyjątkowe! Koncert świetny, klimat w Kuźni rewelacyjny, no i gwiazda wieczoru Patrycja - najlepsza z najlepszych. Oczywiście cały zespół zasługuje na wyróżnienie, wszystkie wykonane utwory były niezwykłe. Polecam wszystkim na przyszłość.
Fenomenalny koncert w bardzo wąskim gronie a Patrycja fenomenalna.
kuchnia jak zwykle na wysokim poziomie, super klimatyczne miejsce i to się nie zmienia :) tym razem duży minus za oświetlenie, które było skierowane na widownię i byliśmy oślepiani punktowymi lampami w twarz w trakcie koncertu :( trudno było wytrzymać.. przykro to przyznać, ale nie bardzo podobał mi się również sam koncert :( mimo, że lubię Patrycję Markowską, to wczoraj niestety byłam rozczarowana :(
świetny koncert, bardzo fajne aranżacje z lekko folkowym brzmieniem
Super koncert. Jedyne co bym zmieniła to natężenie białych świateł - momentami (całkiem długimi) nie dało się patrzeć na scenę :((((
doskonały akustyczny występ Patrycji z zaproszonymi kolegami i członkami zespołu..brawo...więcej takich występów w Kużni Kulturalnej....
Bardzo klimatyczny koncert.
Wszystkie koncert w Kuźni to niesamowity, kameralny klimat, którego nie da się zapomnieć, i którego ciągle jest mało...
Mistyczne doświadczenie! Piękna osobowość! Warto, warto, warto...
Fantastyczny wieczór. Genialne miejsce z niesamowitym klimatem, a sam koncert znakomity. Patrycja Markowska to żywe srebro i nasz największy skarb narodowy, jeżeli chodzi o wokal i charyzmę. Oprócz tego jest mega pozytywną osobą. Pozostaje żal, że jest już po wydarzeniu :(
Świetny koncert... kameralnie, klimatycznie, akustycznie. Patrycja doskonale wpisała się w klimat tego miejsca. Brawo!!!!
pierwszy raz na koncercie Patrycji ale z pewnością nie ostatni. Wspaniały, klimatyczny wieczór. Szczególne brawa dla zespołu.
Fantastyczny występ Pati i zespołu.. Akustycznie z ogromną energią.. Super tak trzymać.. 😊
Patrycja! Jest rewelacyjna artystka! Ona to Muzyka Muzyka to ona, cala soba! I ten rock...
Wspaniały występ , wspaniała Patrycja 🥰 Było niesamowicie 😊
Ewa Czarnocka 29.10.2019 11:29
Koncert cudowny, Patrycja jak zawsze miała rewelacyjny kontakt z publicznością.Emocje na wierzchu, siła w głosie, wygląd jak milion dolarów! Zagrała piękny koncert wypełniony przebojami. Te piosenki przywołały u mnie wiele wspomnień :) Z przyjemnością spędziłam ten wieczór w Kuźni ;)
Swietny koncert, dobre jedzonko, cudowna atmosfera :-).
Magiczny wieczór z cudowną muzyką. Patrycja była rewelacyjna. Pyszne jedzenie. Polecam Kuźnię na wszelkiego rodzaju imprezy.
Wspaniały koncert, wspaniałe miejsce, rodzinna atmosfera, życzliwi ludzie, pyszne jedzenie. Brawo!

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 17:00

bilety od 30.00 PLN