Paweł Domagała - Częstochowa | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

koncert

Paweł Domagała

koncert

Paweł Domagała

Paweł Domagała - Bilety na koncert

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie.

[https://paweldomagala.pl]

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Częstochowa

Brak wydarzeń w: Częstochowa

Inne wydarzenia powiązane z Paweł Domagała

Recenzje

Wspaniałe spotkanie z poezją, muzyką, wrażliwością i normalnością. Cieszę się że doszło do skutku.
Było fantastycznie, występ Pawła genialny. Na chwilę wróciliśmy do normalności. Celebrowałyśmy razem córką ten wspaniały czas. Dziękujemy i czekamy
Playback Niemiła ochrona Bez odstępów poustawiane krzesełka...
Super, że można było posłuchać muzyki na żywo w tych dziwnych czasach. To na plus. Wokal i instrumenty przyjemne doznanie. Zabawne anegdoty. Niestety zawiódł mnie klimat koncertu - koncert cały przesiedziany. Brak ruchu, brak włączenia publiczności w koncert. Klimat trochę grobowy jak na koncercie muzyki klasycznej. Trochę jestem zawiedziona bo wyglądało to na 'odbebnienie' Zaśpiewane utwory po kolei i dziękuję do domu. Ja rozumiem, że czasy dziwne to i nie ma co liczyć na zabawę jak dawniej, jednak mimo wszystko zagrali swoje i poszli bez kontaktu z publicznością. Ah no tak kontakt był, nie kupili płyty, nie znają tekstu, nie śpiewają. Mało przyjemne - powiedzmy kiepski żart. Średnio.
Koncert wspaniały mimo warunków i obostrzeń. Artysta bawił publiczność przez cały czas. Piękne piosenki, super wykonanie. Widać warsztat aktorski: dykcja, muzyka, i cała oprawa imprezy. Już czekam na 4 pytę. Pozdrawiam
Świetny występ. Jak zawsze można się zrelaksować i pośmiać. Paweł, super przerywniki pomiędzy poszczególnymi piosenkami, jak zwykle zresztą. Trzymaj się i oby do jak najszybszego następnego razu :)
Najlepszy koncert na jakim byłyśmy🤩❤ Wspaniała atmosfera, świetne poczucie humoru między piosenkami😇 Naprawdę warto było iść. Bardzo lubimy muzykę Pawła Domagały, czekamy na nowe piosenki i z pewnością wybierzemy się na kolejny koncert, jeżeli będzie w Częstochowie🙏🤗
Kinga i Małgorzata 22.03.2021 10:55
Rewelacyjny koncert. Świetny kontakt z publicznością. Bawiliśmy się wyśmienicie i chcemy więcej.
Bardzo miło spędzony czas. Muzyka dla duszy, dowcip na dobry humor, profesjonalizm i kameralna atmosfera wszystko jak dla mnie na plus. Koncert wyczekany i wysłuchany w dobrym towarzystwie.
Koncert był cudowny. Sam Paweł to gwiazda w każdym wymiarze. Dość, że zespół grał rewelacyjnie i widać, że nie z PlayBacku, to jeszcze fenomenalnie wypełniał czas między jednym a drugim wykonaniem. Nie byłam na lepszym koncercie, który był połączeniem dobrej, wartościowej muzyki z elementami stand upu.
Bylo super, dobry dowcip, muzyka i słowa .Polecam Na pewno kupie płytę 😊😍
bardzo fajny koncert. Pan Paweł zarażał swoim poczuciem humoru całą widownie. Cieszył muzyką i anegdotami.
To był jeden z najwspanialszych KONCERTÓW na którym byliśmy. Paweł Domagała potrafi zjednac ludzi, zabawić, rozbawić, oczarowani byliśmy efektami świetlnymi... Niesamowicie utalentowany i serdeczny człowiek. Niezapomniany koncert na pewno. A w poniedziałek pędzimy po WSZYSTKIE płyty Pawełku💗Nie gniewaj się, Ty już wiesz za co😉Częstochowa przeprasza
Paweł Domagała nie zawiódł;) Błyskotliwy i dowcipny, chociaż nie jest łatwe nawiązać kontakt z publicznością, która siedzi i co drugie krzesło puste z powodu pandemii... Dla tego wydarzenia nie było szkoda pokonać drogę ze Skierniewic. Czekamy na nowe piosenki!
Fantastyczny koncert. Cudowna atmosfera , którą potrafi stworzyć Paweł Domagała. Polecam!!!
Sympatyczny koncert, m.in. dzięki rozmowom, które toczył wokalista z uczestnikami. Dobra oprawa świetlna, udana akustyka.
Super występ , świetna atmosfera ,polecam.😉
Muzyka cudowna🥰 organizacja bardzo dobra. Jedyny minus to fakt, że artysta nie jest się w stanie powstrzymać od politykowania. Więc próba oderwania się od naszej polskiej codzienności średnio się powiodła. Jego muzykę bardzo lubię więc generalnie koncert mi się podobał😉
Na takie koncerty mogłabym chodzić codziennie. Poczucie humoru i lekkość grania całego zespołu imponujące oraz wspólne dopełnienie się.
Super koncert, dobra atmosfera, warto było być.
To był fantastyczny wieczór. Brak mi słów, żeby opisać jak przyjemny to był czas.
Super koncert i atmosfera, fajne poczucie humoru. Super spędzony czas.
Koncert magiczny. Dzięki niemu choć na chwilę poczuliśmy się znów jak w normalnych czasach. Dzięki za to.
Było rewelacyjnie, mega poczucie humoru 💪 czekam na następne spotkanie muzyczne 😊
Koncert rewelacja! Połączenie koncertu i stand-upu jak najbardziej na plus. Paweł zarażał pozytywną energią! :D
Zdecydowanie było warto, organizacja i sam występ "na wysoki połysk" publiczność która utrzymywała odległości (między obcymi sobie ludźmi). Naprawdę miło.
Genialny koncert!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane