koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała - Wracaj Tour

koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Paweł Domagała - Wracaj Tour - Bilety na koncert

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach.
Paweł Domagała przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii.
„Wracaj” – trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa
„Wracaj” to już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”. „To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała.
Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo – Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz!
Bilety na koncerty Pawła Domagały znajdziecie w naszym repertuarze.

Podczas koncertu wykorzystywane będzie światło stroboskopowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje i opinie: Paweł Domagała - Wracaj Tour

Świetny występ, super atmosfera. Pan Paweł oprócz talentu do śpiewania i pisania tekstów, został obdarzony również świetnym poczuciem humoru :) Warto iść na koncert!
U Pana Pawła Domagały jak zawsze zabawnie i przede wszystkim świetna atmosfera na koncercie.
Koncert bardzo dobry. Wysokiej jakości wykonania utworów znanych i premierowych. Zabawne zapowiedzi Pawła, doskonała oprawa świetlna, wysoka jakość nagłośnienia. 3 bisy!
Koncert inny niż wszystkie. Super!
Koncert super! Paweł Domagała i jego zespół pięknie śpiewali i pięknie grali! A sam Paweł, niezwykle sympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru, rozbawił mnie do łez. Niestety, miejsce koncertu, Aula Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego zupełnie mi nie odpowiadało. Brak "klimatu" koncertowego, no i w budynku było bardzo zimno. Za to odejmuję jedną gwiazdkę.
Było ekstra jak zawsze!
Cudowny energetyczny koncert
Koncert super.
Rewelacyjna atmosfera:) muzyka tradycyjnje swietna, a stand up Pawla byl rewelacyjnym bonusem
Rewelacyjny występ!!!
Świetnie było!!!
Super zabawa. Elementy kabaretu wplecione pomiędzy piosenkami wprowadzały fajną atmosferę
Naprawde Super Polecamy
Niesamowity koncert, pełen pozytywnej energii i wzruszeń. Czekamy na kolejną trasę!
Piękne wydarzenie! Cudowny koncert. Bardzo polecamy wszystkim!
...cudowne doświadczenie!!! ...atmosfera jaką zaszczepił Paweł wśród publiczności ....?! MEGA !!!
Zapłaciłam za koncert P. Domagały. Tymczasem przez pierwsze 25 minut trwała licytacja koszulek . Poza tym byłam atakowana przez osoby stojące z puszkami przy wyjściu . Zimno w auli . Koncet Super, ale miejsce nie najlepsze.
To był wspaniały koncert, podczas którego padło wiele pięknych słów, i to nie tylko śpiewanych. Genialni muzycy i niesamowita relacja płynąca ze strony Pawła i pozostałych artystów. Do tego skrzypce. Oni mają tę noc! Czekamy na kolejną płytę i następne tak cudowne i szczere spotkania.
Świetny koncert z humorem i energią, a miejsce z idealną akustyką :)
Od pierwszych koncertów jesteśmy i będziemy do ostatnich!!!! W styczniu 2020 kupiliśmy bilet, dwa razy koncert przełożony ale do TRZECH RAZY SZTUKA!!!! DZIEKUJEMY BYLO WSPANIALE!!!
Rewelacja, bardzo nam się podobało, oprawa i występ super, polecam wszystkim.
Super koncert - atmosfera + energia + klimat. Gorąco polecam !!!
super!!!!
Fantastyczny koncert, piękna muzyka, znakomite efekty świetlne, doskonałe poczucie humoru Pawła. ❤️❤️ Jedyny minus, że czuję teraz niedosyt i muzyka z płyty nie brzmi już tak dobrze 😉😊. Aaa i brakowało utworu "Zuza".
Agnieszka 27.11.2021 13:18
Fenomenalny artysta! Koncert fantastyczny! Dziękuję za emocje
Niesamowicie pozytywny człowiek, koncert genialny, uśmiałam się i wybawiłam jak nigdy 😁
Super koncert . Polecam
Najlepszy koncert na jakim byłam :)
Jak zwykle fantastyczny występ! Duża dawka dobrej muzyki i dobrego humoru! Czekam z niecierpliwością na kolejne koncerty Pawła Domagały!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert