koncert

Piosenki Kabaretu Starszych Panów - koncert

koncert

Piosenki Kabaretu Starszych Panów - koncert

Piosenki Kabaretu Starszych Panów - koncert - Bilety na koncert

Koncert został przygotowany z okazji 100 urodzin Jeremiego Przybory. Koncert w wykonaniu: Anna Haas-Niewiedział - fortepian, Olga Gładysz-Marczyńska - sopran oraz Piotr Niewiedział - prowadzenie.

Olga Gładysz sopran, absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu solowego Krystyny Pakulskiej (dyplom w 2006 roku). W latach 2006 - 2012 była solistką Teatru Muzycznego w Poznaniu,w którym zadebiutowała partią Walentyny w operetce "Wesoła wdówka" Franciszka Lehara. Na deskach Operetki Poznańskiej zrealizowała szereg partii operetkowych i musicalowych. W 2005 roku otrzymała II nagrodę w III Konkursie Polska Muzyka Wokalna w Warszawie. Współpracowała z Orkiestrą Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Jerzego Swobody, jak również pod dyrekcją Jana Jazownika w koncertach muzyki oratoryjnej i operowej W. A. Mozarta i G. Rossiniego. Obecnie artystka koncertuje głównie z repertuarem operetkowym. Cały czas doskonali swój warsztat wokalny pod kierunkiem znakomitej diwyoperetkowej Janiny Guttner- Pręgowskiej.

Anna Haas-Niewiedział pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, studiowała pod kierunkiem znakomitych pianistów i pedagogów: prof. Jana Jańskiego oraz prof., prof. Bogumiła Nowickiego i Anny Organiszczak. Po studiach podjęła pracę jako kameralistka w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza. Od 1989 r. wraz z mężem Piotrem Niewiedział tworzy Duo Fortepianowe La Valse'89 koncertując w wielu miastach kraju. Współpracuje z wieloma muzykami instrumentalistami oraz wokalistami. Od kilku lat realizuje z satysfakcją swoje umiejętności pedagogiczne kształcąc młodych pianistów.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. takie piosenki jak "Kaziu zakochaj się", "Bo we mnie jest sex", "Ja dla pana czasu nie mam" i wiele innych znanych utworów z Kabaretu Starszych Panów.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piosenki Kabaretu Starszych Panów - koncert

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert