Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Piotr Salata - piosenki z Ekranu / przeboje z polskich filmów i seriali

koncert

Piotr Salata - piosenki z Ekranu / przeboje z polskich filmów i seriali

Piotr Salata - piosenki z Ekranu / przeboje z polskich filmów i seriali - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert „Piotr Salata – Piosenki z Ekranu” to specjalnie wybrany zbiór ponadczasowych kompozycji, na których wychowało się już kilka pokoleń entuzjastów polskiego kina. Tylko w tym koncercie usłyszycie najlepsze przeboje, począwszy od przedwojennych szlagierów „Na pierwszy znak” i „Miłość Ci wszystko wybaczy” oraz piosenki takie jak: Czterdzieści lat minęło, Jak rozpętałem drugą wojnę światową, Miłość złe humory ma, walc z Nocy i dni, Miłość ci wszystko wybaczy, Uciekaj moje serce i wiele innych znanych i lubianych utworów. Artyście towarzyszy zespół instrumentalny, który pomoże przenieść się nam do świata filmów i seriali.

Piotr Salata – wokalista, kompozytor. To jeden z najciekawszych głosów w Polsce. Jego znakiem rozpoznawczym jest styl i wokalna elegancja. Szerszej publiczności dał się już poznać jako zwycięzca „Drogi do Gwiazd” oraz uczestnik „The Voice of Poland”. Wielokrotnie występował na deskach Amfiteatru Opolskiego podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jest również zwycięzcą Międzynarodowego Festiwalu Wokalistów w Zamościu. Występował w duecie z Gordonem Haskellem (wokalistą grupy King Crimson) oraz Robertem Janowskim.

Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie dobrego humoru, czułych emocji i wzruszeń, a powrót do kultowych filmów i seriali zachęci nas do zadumy, rozmyślań i dobrej zabawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Piotr Salata - piosenki z Ekranu / przeboje z polskich filmów i seriali


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert