Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Przeboje Joe Cockera śpiewa Jacek Kawalec z Orkiestrą

koncert

Przeboje Joe Cockera śpiewa Jacek Kawalec z Orkiestrą

Przeboje Joe Cockera śpiewa Jacek Kawalec z Orkiestrą - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"JOE COCKER - śpiewa JACEK KAWALEC z ORKIESTRĄ" to wyjątkowy, multimedialny koncert złożony z największych przebojów legendarnego Joe Cockera!

ORGOMNA SCENICZNA ENERGIA!
MUZYCZNA PETARDA!
MULTIMEDIA Z JOE COCKEREM!
12 OSÓB NA SCENIE!

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane i kochane przez wszystkich utwory z repertuaru Joe Cockera m. in. "With a little help of my friends", "Unchain my heart", "You can leave your hat on", "Summer in the city", "You are so beautiful" i wiele innych. Zobaczymy także fragmenty wywiadów i materiały archiwalne, w formie projekcji multimedialnej, ukazujące tę drugą, bardziej prywatną twarz artysty.

Bo muzyka Joe Cocera, to absolutny majstersztyk, a wyjątkowa, utkana z emocji osobowość wokalisty sprawia, że nie można pozostać obojętnym wobec jego twórczości!

Jacek Kawalec, znany głównie jako aktor, jest też bardzo uzdolnionym wokalistą. W 1994 roku nagrał rockowy album „Be My Love” zawierający sonety W. Szekspira śpiewane w oryginalnej wersji językowej. Materiał muzyczny z tego albumu stał się kanwą widowiska telewizyjnego „Miłość, to nie igraszka czasu” nominowanego do Złotej Róży na międzynarodowym festiwalu „Róże Mountreux” w Szwajcarii.
Ma na swoim koncie wiele ról filmowych i teatralnych. Widzowie telewizyjni poznali go przed laty, kiedy z sukcesem poprowadził legendarną już "Randkę w ciemno".
Od kilku lat z powodzeniem wciela się w rolę Witebskiego w "Ranczu" - najchętniej oglądanym, polskim serialu.
Brał też udział w telewizyjnych programach rozrywkowych: "Jak oni śpiewają", Taniec z gwiazdami" i "Twoja Twarz brzmi znajomo".
Jacek jest wszechstronnym artystą, ciągle poszukującym i rozwijającym swoje umiejętności. Teraz staje na scenie mierząc się z dorobkiem muzycznej ikony - Joe Cockera. Jacek podchodzi do tego zadania z pokorą i wielkim zaangażowaniem. Nie tylko potrafi oddać głosem niuanse brzmieniowe Joe Cockera, ale także rozumie całą złożoność emocjonalną tej muzyki i potrafi ją znakomicie przekazać podczas występów. Dzięki temu, koncert staje się wielowymiarowym doznaniem artystycznym.

W czasie koncertu na scenie oprócz Jacka Kawalca zobaczymy i usłyszymy kilkunastoosobowy zespół instrumentalno-wokalny, gdyż ambicją Jacka, jako aktora i jednocześnie wokalisty jest odtworzenie atmosfery oryginalnych koncertów Joe Cockera, zarówno w warstwie emocjonalnej jak i muzycznej. Dlatego, podobnie jak to robił Joe Cocker, Jacek stale współpracuje z wieloma wybitnymi muzykami - m. inn.
Edytą Strzycką,
Julią Chmielnik,
Ludwiną Pol,
Robertem Chojnackim,
Łukaszem Stępniewiczem,
Bartłomiejem Papierzem,
Bartoszem Łuczkiewiczem,
Kamilem Stasiakiem,
Mateuszem Modrzejewskim,
Witoldem Ambroziakiem,
Piotrem Cedzyńskim,
Szymonem Dębkowskim,
Andrzejem Perkmanem,
Tomaszem Dominikiem,
Katarzyną „Pumą” Piasecką,
Krzysztofem „Pumą” Piaseckim,
Łukaszem Gorczycą i wieloma innymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Zielonki-Parcela

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Przeboje Joe Cockera śpiewa Jacek Kawalec z Orkiestrą

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert