koncert

Przemek Mazurek - Poznaj mój Poznań

koncert

Przemek Mazurek - Poznaj mój Poznań

Przemek Mazurek - Poznaj mój Poznań - Bilety na koncert

Zapraszamy na premierę programu "Poznaj mój Poznań" - nowe, autorskie piosenki o Poznaniu i okolicach. W programie prawdziwe, bardzo tragiczne historie miłosne ("Miłość, Poznań i Barbara", "Nie będę się całowała"), opowieść o ulicy Niecałej, pieśń pochwalna na cześć komornika z Komornik i wiele innych. Wszystko to w towarzystwie poznańskich muzyków grających poznańską muzykę na poznańskich instrumentach.

Na scenie Pod Lipami wystąpią:
Przemek Mazurek (śpiew, gitara, ukulele);
Wojciech Winiarski (gitara);
Paweł Głowacki (kontrabas, banjo);
Robert Rekiel (instr. perkusyjne).

PRZEMEK MAZUREK to młody artysta, który przez kilka lat działalności scenicznej (wcześniej jako duet "Obiło się o uszy") zdobył szereg nagród na festiwalach związanych z piosenką, m. in.
- I miejsce, Nagroda Publiczności i Nagroda Polonijna na 10. Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego - Kołobrzeg, lipiec 2013 r.
- I miejsce na 2. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej "Wschody" - Lublin, kwiecień 2013 r.
- Udział w półfinale 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej - Wrocław, marzec 2013 r.
- I miejsce na 16. Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Poetyckiej "Wieczorne Nastroje" - Kwidzyń, grudzień 2012 r.
- I miejsce i Nagroda Publiczności na 8. Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego Jeremiego Przybory "Stacja Kutno" - Kutno, listopad 2012 r.
- I miejsce na 4. Festiwalu Piosenki Artystycznej "Poetycka Dolina", Warszawa, sierpień 2009 r.

Sam o sobie pisze: "autor tekstów (słowo "poeta" zostawmy Norwidowi), autor muzyki (słowo "kompozytor" zostawmy Wasowskiemu), aranżer (m.in. utworów dla dzieci w wydawnictwie muzycznym), artysta kabaretowy (Afera, Kabaret z Woźnej, swego czasu - Kabareciarnia), instruktor śpiewu, nauczyciel muzyki, informatyk, redaktor radiowy (dawniej Radio Index, dziś Radio Emaus), mąż, ojciec, współwłaściciel kredytu na 35 lat, miłośnik koszykówki."

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane