koncert

ROBERT KASPRZYCKI,KONCERT

koncert

ROBERT KASPRZYCKI,KONCERT

ROBERT KASPRZYCKI,KONCERT - Bilety na koncert

ROBERT KASPRZYCKI,KONCERT | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Robert Kasprzycki to znany śpiewający autor, ale i „showman” obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Piotr Bałtroczyk określił go jako „znakomitego pieśniarza lirycznego z wybitnym zacięciem satyrycznym”. Zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Popularność przyniosła mu pierwsza płyta „Niebo do wynajęcia” z tytułową piosenką.Najnowszy, czwarty krążek artysty został wydany w 2015 roku z singlem „Trzymaj się wiatru kochana”. Artysta koncertuje z okazji jubileuszu 25-lecia działalności artystycznej. Podczas koncertu oprócz piosenek z repertuaru Roberta Kasprzyckiego nie zabraknie znakomitych, kabaretowych parodii. Akompaniować mu będzie Krzysztof Wyrwa – doskonały basista, z którym na stałe współpracuje. Będzie to niezapomniana, muzyczna uczta.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jest mi znana twórczość Roberta Kasprzyckiego ale mimo to koncert w sali widowiskowej odebrałam bardzo pozytywnie, sala ma niezła akustykę, wygodne fotele, szkoda ze była tylko połowa sali. Organizator powinien pomyśleć nad lepszym marketingiem.
Fantastyczny artysta łączący nostalgiczne teksty z żartobliwymi zapowiedziami. Gitara +bas a jakby grała cały zespół, jak na hugonówkę w której bywaliśmy wielokrotnie bardzo dobre nagłośnienie,
Świetny koncert! Inteligentny, dowcipny Pan Robert urzekł publiczność. Zdecydowanie polecam!

Polecane