koncert

Ray Wilson - Genesis Classic

koncert

Ray Wilson - Genesis Classic

Ray Wilson - Genesis Classic - Bilety na koncert

Ray Wilson zaprezentuje zarówno twórczość solową, jak i największe przeboje grupy GENESIS. W trakcie koncertu zabrzmią utwory z najnowszego albumu, podsumowującego 20-lecie jego kariery solowej – „UPON MY LIFE”. Usłyszymy przegląd sięgający początków istnienia zespołu, poprzez późniejsze, przełomowe kompozycje oraz te, które Ray Wilson współtworzył jako frontman grupy na albumie „Calling All Stations”. Premiera nowej solowej płyty Raya Wilsona w Polsce – 31 października 2019 r.
22 lata temu Ray śpiewał, był współautorem i nagrał ostatni album studyjny Genesis – „Calling All Stations”. Krążek osiągnął drugie miejsce na listach przebojów w Niemczech i Wielkiej Brytanii i był wspierany przez trasę liczącą 46 koncertów po Europie, której zwieńczeniem były dwa występy w roli głównej gwiazdy na Rock in Park i Rock am Ring.
Dzięki piosence „Inside” Ray przed Genesis cieszył się wielkim sukcesem ze swoim zespołem Stiltskin, osiągając pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i na liście MTV European Charts, a także ze swoim zespołem Cut_, który brał udział w wyprzedanych trasach koncertowych z rockowymi legendami, zespołami Scorpions i Westernhagen. Solowa kariera Raya rozpoczęła się w 2002 roku. Wraz z bratem Steve’em i wokalistką Amandą Lyon zagrali 12 wyprzedanych koncertów akustycznych na Edinburgh International Festival. Podczas tych 2-godzinnych występów Ray wykonał utwory ze swojego debiutanckiego albumu solowego, „Change”.

Album przynosi również dwa nowe utwory: „Come The End Of The World” oraz „I Wait And I Pray”. Inspiracją obu piosenek były dezorientacja polityczna, ekologiczne wyzwania i spolaryzowanie świata, w którym żyjemy.
Teledysk „Come The End Of The World”: https://youtu.be/9kvEzhfbYIo
Teledysk „I Wait And I Pray”: https://youtu.be/6LyRTs2WG0s
Fragment koncertu: https://youtu.be/23FMb2TaUaM

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Ray Wilson - Genesis Classic

Koncert znakomity, mocny ale melodyjny rock z przypomnieniem klasycznych już utworów z poprzedniego tysiąclecia ale także i nowe, pomysłowe kompozycje własne. Oprócz wrażeń akustycznych przyjemnie jest popatrzyć na zespół skompletowany z osób odnoszących się do siebie z widoczną sympatią i bezbłędnie ze sobą współpracujących. To był już mój szósty koncert Ray'a, na następny też się wybiorę jeśli nie trzeba będzie jechać zbyt daleko.
Świetna akustyka w sali Operowej CSK w Lublinie oraz wyrafinowany bogaty w instrumentarium [perkusja, saksofon, skrzypce, gitary, keyboard] zespół muzyków z wokalistą Ray Wilson na czele sprawiły, że niemal 2,5 godzinny koncert - z dobrą muzyką solo Ray'a i znanymi przebojami Genesis - stał się niesamowitym godnym polecenia wydarzeniem. Polecam i chętnie powtórzę obecność na tak dobrze przygotowanym wydarzeniu muzycznym w CSK Lublin. Monika :)
Super transakcja przebiegła pomyślnie, polecam
Koncert fantastyczny. Już czekam na kolejny. Polecam
Problem pojawił się na samym początku, przy organizacji - w niektórych rzędach dublowały się miejsca, co było dość problematyczne dla uczestników. Sam koncert był naprawdę świetny, doskonale się bawiłam :)
KONCERT BYŁ WSPANIAŁY,PO KONCERCIE SPOTKANIE Z ARTYSTA I CZŁONKAMI ZESPOŁU ,AUTOGRAFY ,FOTKI MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PŁYT ARTYSTY CUDOWNY CZAS!!!
Koncert Raya Wilsona był spełnieniem moich marzeń, był doskonały. Nie spodziewałam się że będę mogła spotkać się z nim osobiście, porozmawiać, kupić płyty, otrzymać autografy i zrobić wspólne zdjęcie. Występ całego zespołu to cudowne brzmienie Genesis. Czekam na kolejny koncert tej grupy. Uroku dodało też miasto Lublin i nowoczesne Centrum Spotkania Kultur. Polecam wszystkim.
COS pięknego! A pokoncercie spotkanie z artystami
Wspaniały koncert.
10/10 - Bardzo dobry koncert.
było fantastycznie, genialna atmosfera i rewelacyjny występ
Koncert to muzyczna uczta dla fanów Raya Wilsona i grupy Genesis. Wspaniałe brzmienie, cudowne aranżacje i interpretacje, zawodowi muzycy, jedyny i niepowtarzalny vocal oraz ekspresja i niesamowita wrażliwość muzyczna Raya sprawiły, że był to jeden z najlepszych występów w jakim uczestniczyłem od dłuższego czasu....Na taki spektakl zawsze warto się wybrać, czego wszystkim życzę... Jedyny minus, to zamieszanie z biletami, gdzie na naszych numerach miejsc zasiadły osoby, które miały również na biletach te same miejsca, więc musieliśmy szukać innych foteli, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a gdy zaczął się występ, to już nie miało żadnego znaczenia....bo muzyka i to jeszcze taka....przecież łagodzi obyczaje...Pozdrawiam.
Świetny wokalista. Wspaniały koncert!
Koncert świetny, niesamowita atmosfera jaka Ray Wilson tworzy podczas koncertu. Tego wydarzenia nie można przegapić. Organizacja bez zarzutu.
Fantastyczne wydarzenie na najwyzszym poziomie.
Beata Mojsym 09.03.2020 13:56
Dwie godziny świetnej muzyki. Bardzo dobrze ustawione nagłośnienie, nikt nikogo nie zagłuszał , vocal prowadzący , partie cichych instrumentów słyszalne. Skrzypce, flet, sax - doskonałe. Było fantastycznie.
Super koncert. Świetna atmosfera !!!!
Powyżej jest zbyt mało gwiazdek by godnie ocenić ten koncert. Muzycy.... klasa światowa, tam wszystko grało jak należy, bez dwóch zdań. Sala koncertowa NCK również genialna, wspaniały odbiór koncertu. Cieszę się, że miałem okazję zobaczyć to wydarzenie!
Wspaniałe, koncert świetny.
Rewelacja !!!!!!!!!! Czekamy na Raya !!!!!!!!!
10/10 Rewelacyjny koncert. Niesamowity klimat. Ray Wilson to Artysta z prawdziwego zdarzenia, a jego muzycy są świetni !!! Zaproście ich jeszcze raz do Radomia !!!! Po koncercie dobrze byłoby zorganizować jakieś spotkanie, podczas którego można zdobyć autograf lub zrobić zdjęcie.
Koncert rewelacyjny , fantastyczny to za mało powiedziane . To po prostu należało zobaczyć na żywo . Ray Wilson i zespół zagrał na najwyższym poziomie. Jego muzyka i utwory - to każdy powinien usłyszeć . Od strony technicznej super organizacja . Więcej tego typu wydarzeń artystycznych w Lubelskim Centrum Spotkania Kultur.
Perfekcyjny wokalista i zespół.
Cudownie. Magicznie.
Super atmosfera i mega kameralny koncert
Świetny koncert, fajny kontakt z publicznością. Długie bisy:) Wszystko na poziomie!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert