Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert Ray Wilson

Ray Wilson - The Weight Of Man Tour

koncert Ray Wilson

Ray Wilson - The Weight Of Man Tour

Ray Wilson - The Weight Of Man Tour - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Ray Wilson to artysta z ogromnym dorobkiem artystycznym. Były wokalista legendarnej grupy Genesis i formacji Stiltskin od lat rozwija się jako solowy artysta. W 2022 wyrusza w trasę koncertową „The Weight of Man”, na której zaprezentuje wyjątkowy materiał z najnowszej płyty.
Szkocki muzyk i piosenkarz, który od lat na stałe mieszka w Polsce, przyzwyczaił polskich fanów do wyjątkowych koncertów, w których publiczność jest zawsze na pierwszym miejscu. Na scenie artysta czuje się jak ryba w wodzie, dlatego materiał z płyty „The Weight of Man” jest napisany w taki sposób, aby jak najlepiej wybrzmieć podczas występów na żywo. Podczas wieczorów nie zabraknie również największych przebojów grupy Genesis!
11 utworów składających się na płytę „The Weight of Man” to porcja klasycznego rockowego brzmienia i tekstów, w których Ray Wilson – w kontrze do wielu współczesnych wykonawców – nie boi się śpiewać o rzeczach ważnych, pisanych prosto z serca. To wyjątkowa podróż pełna refleksji, nadziei i niebanalnych rozwiązań kompozytorskich.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje i opinie: Ray Wilson - The Weight Of Man Tour

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert