koncert

Raz Dwa Trzy w WCK

koncert

Raz Dwa Trzy w WCK

Raz Dwa Trzy w WCK - Bilety na koncert

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności. W jubileuszowym wydaniu pojawią się w Wodzisławskim Centrum Kultury już 25 listopada o 18:00. Bilety już w sprzedaży!

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy.

Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny. - Bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście, bo te 30 lat minęło nam jak jeden koncert – mówią artyści.

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 25 listopada o godzinie 18:00. Bilety w cenie 110 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy w WCK

Poszedłem na koncert nie jako fan zespolu Raz Dwa Trzy a raczej jako ktoś, kto zna parę numerów i chce posłuchać czy po 30 latach na scenie, ktoś potrafi na żywo zaskoczyć 40 latka, któremu muzyka, koncerty obce nie są. Nie potrafię opisać magii tego wydarzenia....ale wycieranie maseczką "spoconych" od emocji oczu było dla mnie całkowicie nowym doświadczeniem. Muzyczna ekstaza. Nie wiedziałem, że można grając serwować taki wachlarz uczuć. Od radości w jednej piosence do nostalgii w drugiej i smutku na kolejnej. Niezapomniane doznania. Niesamowici muzycy...niesamowicie zgrani. Każdy z muzyków prowadzi za rękę... każdy uwodzi swoim cudnym warsztatem, każdy po swojemu opowiada historię. Magia. Nauczyłem się, że po 20 latach chodzenia na różne koncerty to nie ja przychodzę, żeby kogoś oceniać i szukać słabych punktów....pokazali/dali mi usłyszeć, że ja o muzyce jeszcze mało wiem...
Uroczy wieczór z zespołem RazDwaTrzy... kameralna sala, dobre nagłośnienie, zachowane normy bezpieczeństwa. Będę wracać do WCK.
Uwielbiam tych chłopaków, ale czwartkowy występ był chyba troszkę okraszony jakimś napięciem między nimi... Artystycznie świetnie
Pięknie, klimatycznie, ze smakiem. Czekam na następne wydarzenie. Pozdrawiam
Wyjatkowy koncert, Odkryłam repertuar Raz Dwa Trzy w nowych aranżacjach. Muzyczna uczta
Jak zwykle urokliwie i magicznie, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Polecane z kategorii koncert