koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... - Bilety na koncert

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy.

Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Chorzów

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Koncert jak balsam dla duszy. Bardzo miło spędzony wieczór przy pięknej muzyce.
Jak zwykle Mistrzowie nastroju :) Trochę mało miejsca w sali ale występ wszystko wynagrodzić.
Znakomity koncert. Są jak wino - im starsi- tym lepsi...Adam w świetnej formie. To piękne, że w zalewie bylejakości czy wręcz chałtury wszechobecnej, w ogromie plastikowych i prymitywnych brzmień - są jeszcze prawdziwi Artyści. Świetny koncert i świetne nagłośnienie. Brawo.
Wspaniały koncert, zespół Raz Dwa Trzy w najwyższej formie.
zespołu nie ma potrzeby oceniać, trzeba słuchać i delektować się każdym utworem😊 nawet w kiepsko przystosowanej do tego sali
znakomity jak zawsze koncert zespołu Raz Dwa Trzy. Super kontakt p. Nowaka z publicznością. Wspaniała atmosfera. Dobrze spędzony listopadowy wieczór.
Koncert długo wyczekiwany przez panującą pandemie. Był wytchnieniem i możliwością odetchnięcia od świata który ostatnio nam mocno daje popalić. Cudownie! Niedosyt! Chciałoby się więcej i dłużej słuchać takich wykonawców. Polecam. Z pewnością gdy nadarzy się okazja pójdę ponownie na koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Alicja_m 24.11.2021 22:17
Trochę sztywno, w porównaniu do np Maleńczuka na którym byłem kilka dnie wcześniej to szału nie było. Lubie raz dwa trzy , ale koncert wygladał raczej na zasadzie szybko odwalić i nara. Trochę się zawiodłem ..
bardzo przyjemnie spędzony czas
Bardzo udany koncert.... sympatycznie spęczony wieczór, z chęcią wybrałabym się jeszcze raz :)
Klasa! Jestem w pełni usatysfakcjonowany
Jak zwykle wspaniały koncert.
raz dwa trzy to klasa sama w sobie zawsze najwyższy poziom
Koncert bardzo klimatyczny,ale miejsce koncertu nie szczegolne
Super klimatyczny koncert muzyków z klasą
Jak wino im starsze tym leprze SUPER!!!!! Dziękuję że jesteście
Rewelacja !!! Super koncert !!!
Tradycyjnie koncert na najwyższym poziomie.
Słowa, muzyka, kultura....balsam dla duszy. Dobrze że istnieją takie zespoły :) Świat nie jest taki zły...
Magdalena 06.11.2021 09:37
Cudowny koncert, wspaniala atmosfera.
Miroslawa 05.11.2021 23:20
Z żalem stwierdzamy, że nie mogliśmy uczestniczyć w koncercie.... może innym razem. Liczyliśmy, że zakupimy DVD z koncertu 25 lecia w NFM.... piękna impreza, ale tylko na YouTube
Niesamowite 2 godziny muzyki,
Super-warto było czekać
kapiotrek 04.11.2021 11:11
Super koncert❤️
Koncert udany, super repertuar, zespół stanął na wysokości zadania. Problem stanowiła kwestia nagłośnienia, nie wiem czy kwestia sprzętu w BCK czy nagłośnieniowiec nie ogarniał, ale głośności poszczególnych instrumentów względem siebie czy wokalu często były nieodpowiednie
Klimatycznie, z humorem i jak zwykle profesjonalnie
Rewelacja!!!!!!!
Super koncert. Balsam na moją duszę :)))
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert