koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... - Bilety na koncert

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy.

Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Koszalin

Recenzje Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Świetny! Zdecydowanie za krótki (ile by nie trwał)
Andrzej 12.09.2021 21:39
Było absolutnie perfekcyjnie. Możliwość słuchania Pana Nowaka na żywo (zarówno utworów jak i wypowiedzi) była wrażeniem którego trudno ująć w słowach. Jedyna drobną sugestia to może udałoby się na przyszłość punkt gastronomiczny uruchomić
Rewelacyjny koncert! Świetny obiekt
Jestem pod ogromnym wrażeniem wydarzenia. Muzycy rewelacyjni, aranżacje przepiękne. Grali prawie dwie godziny, znyt krótko.
Znakomity koncert z dobrą organizacją. Raz Dwa Trzy jak zwykle na bardzo wysokim poziomie :-) Mały zarzut tylko do tego, że w pewnej początkowej części koncertu przesterowany był wokal.
Bobi Q68 08.09.2021 08:17
Zespół super, na żywo jeszcze lepiej niż w TV. Jedynie zimno bo impreza była na zewnątrz.
Wspaniały występ i oczywiście muzyka brawo
Dziękuję, bardzo lubię Raz, dwa, trzy więc jestem przeszczęśliwa że mogłam z synem uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dla mnie bomba.
Wystep ok .Ale koncert miał sie odbyc w zamknietej hali a nie na trawie.....boiska.Jakies nieporozumienie ,nie rozumiem czemu takie informacje nie sa przekazywane lub chyba celowo zatajane przed klientami.Bilety kupiłem na prezent i teraz wyglada na to że nie nie sprawdziłem warunkow koncertu.Organizator powinien zajac sie jakimis innym zajeciem........
Andrzej 06.09.2021 08:36
koncert super. Zespół dał z siebie wszystko. Zaskoczeniem było tylko to, że wg biletów koncert miał odbyć się w Centrum Wodnym, czyli dało to do zrozumienia, że na hali a odbył się w plenerze. Wiele osób nie było na to przygotowanych.
DOROTA 06.09.2021 08:32
Fantastyczny koncert, polecamy. Byliśmy kolejny już raz na Raz Dwa Trzy i wciąż nas zaskakują ,wzruszają i bawią.
Było sympatycznie . Koncert trochę krótki ale ciekawa twórcza interpretacja wszystkich utworów. Jak zwykle profesjonalnie
Super!!!
Bylo rewelacyjnie!
jak zawsze , koncert na pięć, nawet jesłi to jedyny nietańczący boysband :)
Uwielbiam zespół Raz Dwa Trzy i każdy ich koncert jest udany i profesjonalny.
To już nasz kolejny koncert. Występ długo wyczekiwany, bardzo udany. Zaśpiewali wszystkie najważniejsze piosenki. Na następny koncert też przyjedziemy. Dziękujemy
Koncert był cudowny, jak każdy koncert zespołu Raz Dwa Trzy. Duchowa uczta :)
Wiele lat na scenie więc spodziewasz się określonej treści i formy. Jednak zawsze czymś zaskoczą i swoim zaangażowaniem sprawią, że czujemy wyjątkowość chwili. Brawo "Raz, Dwa, Trzy"
Wspaniały koncert! Atmosfera i klimat wymarzone!
super !!!
Było super.
Cudowny koncert. Warto było czekać tyle miesięcy. BRAWO PANOWIE:)
Po długim okresie "postu" uczta dla ucha i ducha. Było super!
Przepiękny koncert, wspaniała uczta duchowa, jak zwykle z Raz Dwa Trzy 🎸👍🥰
WYSTĘP GENIALNY, CHOĆ TO I TAK MAŁO POWIEDZIANE :-)
MROWKA_34 07.06.2021 09:26
Wybitny koncert, zespól w doskonałej formie, odczuwalna radość z grania i ze spotkania z publicznością.
Raz Dwa Trzy - jak zawsze kapitalnie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert