koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... - Bilety na koncert

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy.

Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Występ wyczekany jeszcze z prze pandemii. Zespół świetny. Sala trochę niezbyt nadająca się na koncert. Wykład czy standup w tej "amfiteatralnej" auli, albo konferencja, jest ok. Na koncert jest tam zbyt jasno i dość dziwne proporcje sceny do widowni. Bez komentarza zachowanie większości publiczności jeśli chodzi o noszenie masek.
Wyjątkowy koncert ,uczta duchowa, pełen wzruszeń .Zespół zaprezentował swój kunszt artystyczny . Proszę o więcej takich koncertów.
Warto pójść na koncert. Fantastyczny występ.
Kochaaaaam ❤🥰😍
Rewelacja:)! Niestety nie wszyscy zastosowali się do prośby dotyczącej nienagrywania występu :(.
Świetny koncert, muzyka na najwyższym poziomie. Panowie dali z siebie wszystko. Jestem super zadowolona
Super koncert, wspaniała atmosfera, świetnie spędzony wieczór. Wszyscy Panowie pełni pasji. Moją uwagę (oprócz wokalu Pana Adama) przyciągała gra Pana Tadeusza - wybitny trębacz oraz perkusista.
Jak zwykle fantastycznie. Pan Adam i cały zespół mimo intensywnej trasy koncertowej w świetnej formie. Wrażenia, emocje bardzo pozytywne. Serdecznie polecam :)
Występ bardzo dobry. Ale organizacja w czasie pandemia pod psem. Rzędy puste a drugie zapełnione bez dystansu. Tak samo odbiór płaszczy z szatni brak jakichkolwiek dystansu. Wszystko na żywioł.
Super koncert
Raz, Dwa Trzy to jak zawsze uczta dla zmysłów. Wypowiedzi p. Adama nienachalne a trafione w punkt. Muzyka, szacunek dla Odbiorcy- wszystko na najwyższym możliwym poziomie
Wzruszający, piękny koncert! Poruszające interpretacje piosenek Młynarskiego , czy Osieckej ale i utwory zespołu wybrzmiały ze sceny cudownie. Jeden z piękniejszych koncertów w jakich mieliśmy możność uczestniczyć.
Wspaniały koncert, wyjątkowa atmosfera, piękna muzyka. Może tylko trochę popracować nad nagłośnieniem, bo zbyt głośno dla tego typu przekazu.
Adam, dziękuję, bo pięknie. Trochę razem dojrzelismy od czasu kiedy w Od Nowie toruńskiej z zapełem słuchałem koncertu w 2007r. Pięknie. Wzruszająco. Pozdrowienia od kompana z plenerowego spotkania dzieci przedszkola Słoneczko. Ps. Grochówka spakowała co nie..
Niesamowite miejsce w CKK Jordanki, doskonała organizacja, z dbałością o bezpieczeństwo. Raz Dwa Trzy - bez zmian - DOSKONALE.
Rewelacja, genialni muzycy Adam Nowak de best
MAŁGORZATA 30.11.2021 16:34
Koncert zacny. Prawdziwa uczta i cudowny wieczór
Jak zawsze świetny występ. Tak bardzo poprawiacie słabe dni.
Super koncert. Wokalista jak zwykle na wysokim poziomie, instrumentaliści również włącznie z perkusistą dyskretnie wybijającym rytm tymi szczoteczkami niczym w zespole jazzowym. No i ten nastrój od trąbki bardzo urzekający. Polecam z czystym sumieniem.
meloman z Koszalina 29.11.2021 17:01
Super atmosfera. Piękny koncert!
Koncert super!
klimatyczny i rozbujany dźwiękowo koncert.
Miły wieczór. Profesjonalizm
Rewelacja !!!
Koncert jak balsam dla duszy. Bardzo miło spędzony wieczór przy pięknej muzyce.
Jak zwykle Mistrzowie nastroju :) Trochę mało miejsca w sali ale występ wszystko wynagrodzić.
Znakomity koncert. Są jak wino - im starsi- tym lepsi...Adam w świetnej formie. To piękne, że w zalewie bylejakości czy wręcz chałtury wszechobecnej, w ogromie plastikowych i prymitywnych brzmień - są jeszcze prawdziwi Artyści. Świetny koncert i świetne nagłośnienie. Brawo.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert