koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy - Bilety na koncert

„Człowiek czasami serce otworzy” to wyjątkowy i niepowtarzalny koncert zespołu Raz Dwa Trzy z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Formuła koncertu oraz zestaw piosenek został specjalnie przygotowany przez Adama Nowaka dla widzów Kuźni Kulturalnej na warszawskim Wilanowie. Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi z tego powodu. Nie możemy się doczekać. Serdecznie zapraszamy!

„Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert złożony z piosenek ich autorstwa nie ma służyć porównaniu ich talentów. To żywe, muzyczne zestawienie odmiennego podejścia do uczuciowych usiłowań podejmowanych przez poszczególne bohaterki i bohaterów tych małych dzieł sztuki. Często - jak to bywa w życiu - przypadkowych sytuacji prowokujących burzliwy wzrost napięcia emocjonalnego przeradzającego się w nagłe, zaskakujące, acz nieuniknione np. zakochanie. Postaci z piosenek potrafią zapaść na „chorobę” miłości tak samo szybko, jak mozolnie i z trudem się odkochiwać. Opisać ulotną wymianę spojrzeń, albo spór między zimnym intelektem, a nagłym porywem serca. Czy to w ogóle możliwe? A. Osiecka i W. Młynarski prawdopodobnie przypuszczali, że nie. Ale jako twórcy niemogący i nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba. Opowieść pozornie stara jak świat. „Człowiek czasami serce otworzy…” i dozgonna miłość, albo pasmo uczuciowych nieszczęść gotowe. Albo jedno i drugie.” – Adam Nowak

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.
Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język.
Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Fantastyczny koncert !
Występ wspaniały! Raz, dwa, trzy zawsze w formie. Była część rodziny, pozostali koniecznie wybiorą się na następny.
Świetny występ, super atmosfera!
Cudowna podróż sentymentalna
Genialny koncert - dziękuję za wypowiedź 🙂
Jak zwykle rewelacja!
Super koncert. Może trochę za ciasno ustawione krzesła i stoliki :) Zapewnione wszystkie miejsca. Obsługa bardzo Ok.
Koncert rewelacyjny! Dobry klimat - po prostu uczta dla ducha:)
best of the best, wspanialy wieczór
Wspaniały, wzruszajacy koncert! Zabawny, z dystansem! Polecam bardzo
CUDOWNIE
Zespół jak zawsze genialny pod każdym względem. Prawdziwa uczta. Otoczenie bardzo sympatyczne. Niedługo będziecie znów nas gościć, mamy nadzieję.
biancogirro 09.11.2021 14:16
Genialny koncert, mega atmosfera stworzona przez miejsce jak i zespół... Było wyśmienicie, pięknie z klasą... Polecam wszystkim zobaczyć i przeżyć to wydarzenie :-)
występ był wspaniały. Koncertu dopełnił komentarz Andrzeja Nowaka do każdej zagranej piosenki-brawo.

Polecane z kategorii koncert