koncert

Raz Dwa Trzy

koncert

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, od lat z powodzeniem łączący muzykę rockową z poezją. Poza autorskimi utworami, na ich płytach znaleźć można m.in. interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego.

Ich koncerty niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, co potwierdzają komentarze zadowolonych fanów:

„Polecam pójść! Ja i znajomi zabraliśmy ze sobą rownież dzieci 10, 12 lat i potwierdzali ze koncert im się podobał! Pewnie nie na wokalistę ale na instrumenty i ich brzmienie zwracali swą uwagę! Na koniec wzruszająca i zabawna niespodzianka!”

„Zabawa była przednia! Poziom wysoki jak zawsze.”

„Adam Nowak jak zwykle dał dużo wrażeń artystycznych, super koncert, oby jak najwięcej takich występów!”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gomunice

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy

Wzruszający, piękny koncert! Poruszające interpretacje piosenek Młynarskiego , czy Osieckej ale i utwory zespołu wybrzmiały ze sceny cudownie. Jeden z piękniejszych koncertów w jakich mieliśmy możność uczestniczyć.
Wspaniały koncert, wyjątkowa atmosfera, piękna muzyka. Może tylko trochę popracować nad nagłośnieniem, bo zbyt głośno dla tego typu przekazu.
Adam, dziękuję, bo pięknie. Trochę razem dojrzelismy od czasu kiedy w Od Nowie toruńskiej z zapełem słuchałem koncertu w 2007r. Pięknie. Wzruszająco. Pozdrowienia od kompana z plenerowego spotkania dzieci przedszkola Słoneczko. Ps. Grochówka spakowała co nie..
Niesamowite miejsce w CKK Jordanki, doskonała organizacja, z dbałością o bezpieczeństwo. Raz Dwa Trzy - bez zmian - DOSKONALE.
Rewelacja, genialni muzycy Adam Nowak de best
MAŁGORZATA 30.11.2021 16:34
Koncert zacny. Prawdziwa uczta i cudowny wieczór
Jak zawsze świetny występ. Tak bardzo poprawiacie słabe dni.
Super koncert. Wokalista jak zwykle na wysokim poziomie, instrumentaliści również włącznie z perkusistą dyskretnie wybijającym rytm tymi szczoteczkami niczym w zespole jazzowym. No i ten nastrój od trąbki bardzo urzekający. Polecam z czystym sumieniem.
meloman z Koszalina 29.11.2021 17:01
Super atmosfera. Piękny koncert!
Koncert super!
Cudownie, jak zawsze
klimatyczny i rozbujany dźwiękowo koncert.
Miły wieczór. Profesjonalizm
Rewelacja !!!
Koncert jak balsam dla duszy. Bardzo miło spędzony wieczór przy pięknej muzyce.
Jak zwykle Mistrzowie nastroju :) Trochę mało miejsca w sali ale występ wszystko wynagrodzić.
Znakomity koncert. Są jak wino - im starsi- tym lepsi...Adam w świetnej formie. To piękne, że w zalewie bylejakości czy wręcz chałtury wszechobecnej, w ogromie plastikowych i prymitywnych brzmień - są jeszcze prawdziwi Artyści. Świetny koncert i świetne nagłośnienie. Brawo.
Wspaniały koncert, zespół Raz Dwa Trzy w najwyższej formie.
zespołu nie ma potrzeby oceniać, trzeba słuchać i delektować się każdym utworem😊 nawet w kiepsko przystosowanej do tego sali
znakomity jak zawsze koncert zespołu Raz Dwa Trzy. Super kontakt p. Nowaka z publicznością. Wspaniała atmosfera. Dobrze spędzony listopadowy wieczór.
Koncert długo wyczekiwany przez panującą pandemie. Był wytchnieniem i możliwością odetchnięcia od świata który ostatnio nam mocno daje popalić. Cudownie! Niedosyt! Chciałoby się więcej i dłużej słuchać takich wykonawców. Polecam. Z pewnością gdy nadarzy się okazja pójdę ponownie na koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Alicja_m 24.11.2021 22:17
Trochę sztywno, w porównaniu do np Maleńczuka na którym byłem kilka dnie wcześniej to szału nie było. Lubie raz dwa trzy , ale koncert wygladał raczej na zasadzie szybko odwalić i nara. Trochę się zawiodłem ..
Wspaniały koncert zespołu Raz Dwa Trzy, piękne piosenki i wykonanie.
Wypowiemy się językiem młodzieżowym z nadzieją że ich zachęcimy do kultury na tym poziomie. "Zajebiście" ( podobno to nie wulgaryzm).
bardzo przyjemnie spędzony czas
Bardzo udany koncert.... sympatycznie spęczony wieczór, z chęcią wybrałabym się jeszcze raz :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert