koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Młynarski

koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Młynarski

Raz Dwa Trzy - Młynarski - Bilety na koncert

10 czerwca 2017 roku minęło 10 lat od nagrania przez zespół "RAZ, DWA, TRZY” kultowego albumu „RAZ, DWA, TRZY - MŁYNARSKI”

Album, który powstał we współpracy z Wojciechem Młynarskim zyskał ogromne uznanie wśród publiczności, miano podwójnej platyny oraz otrzymał nagrodę Fryderyka 2008 w kategorii Album Roku Pop.

Zespół RAZ, DWA, TRZY od 2007 roku do 2010 roku zagrał z tym materiałem kilkaset świetnie przyjętych koncertów w Polsce i poza granicami kraju.

Dla upamiętnienia Mistrza Wojciecha jak i z okazji jubileuszu nagrania płyty, Zespół planuje przypomnieć publiczności piosenki Wojciecha Młynarskiego w trakcie wyjątkowego cyklu koncertów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

13.07.2021, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Fantastyczny występ:) Łzy ze śmiechu i ze wzruszenia gwarantowane. Sama Kuźnia też super- od jedzenia po domową atmosferą. Serdecznie polecam!
Koncert świetny, aranżacja i wykonanie brawurowe. A przy tym interesujące i zgrabne wypowiedzi p. Adama Nowaka. Organizacja koncertu na 5.
Koncert pierwsza klasa, wszyscy zadowoleni
wspaniały występ, fantastyczna atmosfera :) i niesamowica muzyka :)
Muzyka tak dla duszy jak dla ucha, Panowie nieustannie zachwycają 😊 koncert cudowny, mógłby jedynie trwać dłużej 😉
Byłam drugi raz na tym koncercie. Znakomity, wspaniały. To właściwie cały spektakl słowno-muzyczny. Polecam
wspaniały koncert,momentami wzruszający,brawurowe wykonanie piosenki Moskwa -Odessa.-dziękujemy
Koncert OK, ale kiepskie nagłośnienie.
Wspaniały koncert! Spotkanie dwóch mistrzów: Pana Wojciecha Młynarskiego i Pana Adama Nowaka. Aż żal było wychodzić po koncercie, bo chciałoby się jeszcze i jeszcze...
Nagłośnienie było kiepskie i popsuło wrażenia - wysokie tony nagłośnione za bardzo, przez co np. trąbka, akordeon, czy talerze były momentami nieprzyjemnie głośne. Do tego wokale były średno nagłośnione, ciężko było przez dudnienie rozróżnić czasem słowa. A poza tym zespół jak zwykle świetny, wszyscy w dobrej formie.
Koncert bardzo udany, świetny kontakt z publicznością, finezja, dowcip, kultura. Siła słowa tekstów Młynarskiego w połączeniu z ciekawymi aranżacjami dała znakomity efekt. Refleksyjny, mądry koncert.
Klasa sama w sobie, Adaś Nowak i spółka + Młynarski... Nawet mieli ochotę podpisywać płyty po koncercie i robić sobie zdjęcia z fanami. Odnowione NCK, bardzo przyjemna sala.
Piękny wieczór.. wspólny wieczór w przedziale wiekowym 27 -54 i wszyscy zadowoleni. Teksty Mistrza, głos mistrzowski i muzyka pełna profesja z fantazją i oczkiem do widzów. Gorąco polecam. AAAA i NCK wypełniał.e.m
GENIALNY KONCERT - teksty Wojciecha Mlynarskiego w nowej muzycznej odslonie muzycznej wspaniałej aranzacji RAZ DWA TRZY. Teraz to prawdziwa muzyczna perełka . Kto nie slyszał zachęcam do pójścia na ten koncert.
Koncert był fantastyczny, każdy ko ncert tego zespołu można podsumować stwierdzeniem--dla takich chwil warto żyć
Świetna impreza świetny zespół
Rewelacja!!!! Byliśmy pierwszy raz na koncercie Ra Daw Trzy, i napewno jeszcze będziemy.Dobrze spędzony czas, w ich towarzystwie.
jak zwyklr rewelacyjni
Organizacja występu jak i sam występ przeprowadzony profesjonalnie. Jesteśmy zachwyceni występem i bardzo polecamy wszystkim którzy pragną miło powspominać czas przy śpiewie i grze genialnego zespołu RAZ DWA TRZY
Super koncert, Grupa Raz, Dwa, Trzy mocno rozgrzała publiczność. Zagrali największe przeboje Młynarskiego. Po koncercie można było kupić płyty z autografami. Serdecznie polecam, bardzo dobrze się bawiłam
Super koncert
ogólnie koncert udany.Siedzialam na balkonie wI rzędzie,przeszkadzały mi balustrady bo miałam je dosłownie przed "nosem".Mam również zastrzeżenia co do nagłośnienia.Nie wiem czyja to wina ale rozumiałam połowę tekstu śpiewanego przez Pana Adama Nowaka.A przecież akurat w przypadku tego zespołu tekst to jego atut
Wspaniały, niezapomniany koncert. Te znane i mniej znane piosenki Pana Wojciecha Młynarskiego, w nowej aranżacji Pana Adama Nowaka i jego zespołu Raz Dwa Trzy, uzyskały Nowe Życie. Ogromna energia i doskonała zabawa. Jesteśmy wraz z moją żoną bardzo usatysfakcjonowani. Wielki dzięki !!
świetny koncert, dobra organizacja.
Sympatycznie, koncert utrzymany w przyjemnym klimacie, do refleksji.
koncert wspanialy
Wyśmienita zabawa, czas zleciał szybko, nie chciało się wychodzić :)
Koncert na bardzo wysokim poziomie, super wypowiedzi Pana Adama Nowaka.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane