koncert

Raz Dwa Trzy

koncert

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, od lat z powodzeniem łączący muzykę rockową z poezją. Poza autorskimi utworami, na ich płytach znaleźć można m.in. interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego.

Ich koncerty niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, co potwierdzają komentarze zadowolonych fanów:

„Polecam pójść! Ja i znajomi zabraliśmy ze sobą rownież dzieci 10, 12 lat i potwierdzali ze koncert im się podobał! Pewnie nie na wokalistę ale na instrumenty i ich brzmienie zwracali swą uwagę! Na koniec wzruszająca i zabawna niespodzianka!”

„Zabawa była przednia! Poziom wysoki jak zawsze.”

„Adam Nowak jak zwykle dał dużo wrażeń artystycznych, super koncert, oby jak najwięcej takich występów!”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Ostrów Wielkopolski

Brak wydarzeń w: Ostrów Wielkopolski

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy

Adam, dziękuję, bo pięknie. Trochę razem dojrzelismy od czasu kiedy w Od Nowie toruńskiej z zapełem słuchałem koncertu w 2007r. Pięknie. Wzruszająco. Pozdrowienia od kompana z plenerowego spotkania dzieci przedszkola Słoneczko. Ps. Grochówka spakowała co nie..
Niesamowite miejsce w CKK Jordanki, doskonała organizacja, z dbałością o bezpieczeństwo. Raz Dwa Trzy - bez zmian - DOSKONALE.
Rewelacja, genialni muzycy Adam Nowak de best
MAŁGORZATA 30.11.2021 16:34
Koncert zacny. Prawdziwa uczta i cudowny wieczór
Jak zawsze świetny występ. Tak bardzo poprawiacie słabe dni.
Super koncert. Wokalista jak zwykle na wysokim poziomie, instrumentaliści również włącznie z perkusistą dyskretnie wybijającym rytm tymi szczoteczkami niczym w zespole jazzowym. No i ten nastrój od trąbki bardzo urzekający. Polecam z czystym sumieniem.
meloman z Koszalina 29.11.2021 17:01
Super atmosfera. Piękny koncert!
Koncert super!
Cudownie, jak zawsze
klimatyczny i rozbujany dźwiękowo koncert.
Miły wieczór. Profesjonalizm
Rewelacja !!!
Koncert jak balsam dla duszy. Bardzo miło spędzony wieczór przy pięknej muzyce.
Jak zwykle Mistrzowie nastroju :) Trochę mało miejsca w sali ale występ wszystko wynagrodzić.
Znakomity koncert. Są jak wino - im starsi- tym lepsi...Adam w świetnej formie. To piękne, że w zalewie bylejakości czy wręcz chałtury wszechobecnej, w ogromie plastikowych i prymitywnych brzmień - są jeszcze prawdziwi Artyści. Świetny koncert i świetne nagłośnienie. Brawo.
Wspaniały koncert, zespół Raz Dwa Trzy w najwyższej formie.
zespołu nie ma potrzeby oceniać, trzeba słuchać i delektować się każdym utworem😊 nawet w kiepsko przystosowanej do tego sali
znakomity jak zawsze koncert zespołu Raz Dwa Trzy. Super kontakt p. Nowaka z publicznością. Wspaniała atmosfera. Dobrze spędzony listopadowy wieczór.
Koncert długo wyczekiwany przez panującą pandemie. Był wytchnieniem i możliwością odetchnięcia od świata który ostatnio nam mocno daje popalić. Cudownie! Niedosyt! Chciałoby się więcej i dłużej słuchać takich wykonawców. Polecam. Z pewnością gdy nadarzy się okazja pójdę ponownie na koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Alicja_m 24.11.2021 22:17
Trochę sztywno, w porównaniu do np Maleńczuka na którym byłem kilka dnie wcześniej to szału nie było. Lubie raz dwa trzy , ale koncert wygladał raczej na zasadzie szybko odwalić i nara. Trochę się zawiodłem ..
Wspaniały koncert zespołu Raz Dwa Trzy, piękne piosenki i wykonanie.
Wypowiemy się językiem młodzieżowym z nadzieją że ich zachęcimy do kultury na tym poziomie. "Zajebiście" ( podobno to nie wulgaryzm).
bardzo przyjemnie spędzony czas
Bardzo udany koncert.... sympatycznie spęczony wieczór, z chęcią wybrałabym się jeszcze raz :)
Klasa! Jestem w pełni usatysfakcjonowany
Jak zwykle wspaniały koncert.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert