koncert Renata Przemyk

Renata Przemyk - Akustik Trio

koncert Renata Przemyk

Renata Przemyk - Akustik Trio

Renata Przemyk - Akustik Trio - Bilety na koncert

Renata Przemyk - Akustik Trio - Szczecin Sala Koncertowa | Kupuj Bilety Online

To kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz wokalistki (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, mini akordeon, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Piotra Wojtanowskiego grającego na fretlessie i gitarze akustycznej, na głównej gitarze akustycznej- Grzegorza Palkę.

Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane jak również po piosenki z najnowszej płyty "RZEŹBA DNIA". Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie; dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny. Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych.

Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz - co za tym idzie - przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Pojawienie się Renaty na scenia to rozbłysk supernowej. Tyle lat na scenie i wciąż zachwyca. Błyskotliwa, pełna sensu osoba. 🙃
super
Świetny koncert, ciekawy muzycznie. Pani Renata ma cudowny kontakt z publicznością. Polecam!!!
Muzykomanka 05.10.2019 11:22
Super, dzięki za koncert .
koncert super ,bardzo się podobało,artystka to przemiła kobieta.Uczta dla ciała i duszy
Wszystko w porządku, znakomite gitary, fajny kontakt pani Renaty z publicznością.
Super koncert super wykonawca
Recenzja? Kto słucha Renaty i ma możliwość posłuchać ją na żywo musi być zachwycony. Tak jak cała publiczność była zachwycona słuchając Renaty i chłopaków. Było cudownie :) Organizacja była całkiem dabra. Dziękujemy :)
Koncert przepiękny :) Polecam bo WARTO :)
Koncert rewelacyjny tak samo jak organizacja. Piękny wieczór
Wspaniały koncert. To była uczta dla uszu. Dzięki dobremu nagłośnieniu świetnie brzmiały gitary.
Lubię takie kameralne koncerty. Z przyjemnością wysłuchałam świetnie wykonanych piosenek Renaty Przemyk. Podoba mi się jej temperament i barwa głosu.
Mistrzostwo świata ! Koncert na najwyższym poziomie :)
Pani Renata dała fajny koncert Ja wolę jej stare wersje utworów,te udziwnione sa takie sobie,ale warto posłuchać
franciszka 14.03.2017 08:42
Piekny koncert, piekny klimat, zaangażowanie. Wszystko piękne i klimatyczne. Jestem pod wrażeniem.

Polecane