koncert
Robert Janowski - Acoustic Trio

koncert

Robert Janowski - Acoustic Trio

Robert Janowski - Acoustic Trio - Bilety na koncert

Robert Janowski - Acoustic Trio - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Fantastyczna uczta artystyczna dla tych, którzy lubią muzykę graną na żywo w wersji unplugged. Na repertuar Janowski Projekt - Acoustic Trio składają się zarówno jego autorskie utwory jak i znane przeboje muzyki rozrywkowej. Poetyckie, niepowtarzalne kompozycje tworzą atmosferę wyrafinowanego spotkania artystycznego, a magia romantycznych piosenek nadaje spotkaniu przytulnej i niebanalnej formy.
Akustyczne brzmienie znakomicie nadaje się do małych klubowych sal, do kin i na wszelkie imprezy recitalowe – wszędzie tam, gdzie możliwy jest bliski kontakt z publicznością.
Siedemdziesiąt minut fantastycznej zabawy przy znanych i lubianych przebojach! Gwarantujemy najwyższy poziom artystyczny w 100% na żywo. 

SKŁAD:
• Robert Janowski (wokal)
• Sebastian Ruciński (gitara)
• Tomasz Wójcik (gitara)
• Piotr Górka (kontrabas)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniali wykonawcy. Wspaniała impreza. Robert Janowski potrafi doskonale nawiązywać kontakt z widzami, pozostawiając miłe, żywe wspomnienia tego wieczoru. Dziękujemy za przeżyte wzruszenia. Gratulacje dla wykonawców i organizatorów!
To był fantastyczny, cudowny koncert. A na nim niesamowita atmosfera przepełniona różnymi głębokimi emocjami.
Było cudownia. Tego się nie da opisać słowami. To trzeba przeżyć.
miło, przyjemnie, ale zdecydowanie za krótko, repertuar też nie idealny, usłyszeć w wykonaniu pana Roberta coś z Metra w tak cudownej, kameralnej atmosferze byloby spelnieniem marzeń.
krzychu1323 15.01.2019 16:52

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Warszawa inne wydarzenia