koncert

Robert Kasprzycki i Goście - koncert jubileuszowy z okazji 25 - lecia działalności scenicznej Artysty

koncert

Robert Kasprzycki i Goście - koncert jubileuszowy z okazji 25 - lecia działalności scenicznej Artysty

Robert Kasprzycki i Goście - koncert jubileuszowy z okazji 25 - lecia działalności scenicznej Artysty - Bilety na koncert

Robert Kasprzycki i Goście - koncert jubileuszowy z okazji 25 - lecia działalności scenicznej Artysty | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Robert Kasprzycki i Goście – koncert jubileuszowy z okazji 25 - lecia działalności scenicznej Artysty

Robert Kasprzycki - związany z Krakowem znany śpiewający autor (m.in. Nieba do wynajęcia), ale i showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Ma na koncie cztery studyjne albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Radiowej Trójki.

Grzegorz Turnau powiedział o nim: „w Krakowie z ludzi, którzy pojawili się już po moim debiucie na Festiwalu Piosenki Studenckiej, najciekawszą postacią, która zostawiła też chyba do tej pory największy dorobek, jest Robert Kasprzycki. Wymieniłbym go jako przykład człowieka, który próbuje różnych form i wychodzi do szerszej publiczności”.

Robert Kasprzycki zaprosił na ten jubileuszowy wieczór zarówno solistów, jak i zespoły z którymi występował (m.in. znakomitą formację folkową Carrantuohill ), a także artystów, którym dostarczał repertuaru jako autor (m.in. Marka Dyjaka ). Na scenie towarzyszyć mu będą znakomici muzycy z formacji Kasprzycki Band, z którymi na stałe współpracuje. Nie zabraknie tez muzycznych niespodzianek.

Jubileusz będzie niepowtarzalnym wydarzeniem dla szerokiego grona słuchaczy Roberta Kasprzyckiego, jak i dla fanów piosenki poetyckiej i folkowej. Artysta zapowiada koncert wyjątkowy zarówno jeśli chodzi o zaproszonych gości, repertuar, jak i oprawę. Serdecznie zapraszamy!

------

www.kasprzycki.pl

http://www.youtube.com/RobertKasprzycki

https://www.facebook.com/RobertKasprzyckiBand

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

wspanialy koncert pod kazdym wzgledem,zarowno organizacyjnym jak rowniez od strony artystycznej Robert Kasprzycki to firma sama w sobie doskonala oby tak dalej czekamy na kolejna plyte z nowymi utworami
Było super. Organizacja bez zarzutu :)
Koncert rewelacyjny. Aż chciałoby się powtórek rokrocznie w rocznicę jubileuszu. 3 godziny, które minęły 1,2,3,5, a gdzieś pomiędzy były piosenki z płyty Cztery. "Szczęście niestety kończy się" - można było zaśpiewać, gdy Pan Robert kończył śpiewać ostatnią piosenkę. Mam nadzieję, że koncert będzie dostępny na nośnikach, bo w pamięci zostanie na długo. Brawa dla akustyków, którzy udźwignęli ciężar. Świetny efekt w "Na krawędzi szkła", który nasuwał na myśl cytat "wrzeszczę jak dziecko w ciemnym zamknięte pokoju". Niedosyt pozostawił jedynie występ Pani Olgi Garstki i brak wykonania utworu Jubilata. Ale mimo tego, "to był dobry dzień", bardzo dobry.
Rewelacja!! Częściej takie koncerty proszę! :)
Wspaniały koncert! Od początku do końca. Dobre nagłośnienie, światła, niezapomniane widowisko. Jesteśmy zachwyceni.
Koncert świetny. Jak każdy Roberta. Ale ten bardziej. Jak żaden. Boję się co się będzie działo na okrągłe 50-lecie. Nie wiem, będzie po niemiecku? Nago? Zaprosi imigrantów? Polecam wybrać się raz na koncert Roberta, potem drugi itd.
REWELACJA. Teksty Roberta Kasprzyckiego zaśpiewane w duetach z zaproszonymi gośćmi nabrały zupełnie nowego wymiaru. Trzy godziny minęły za szybko. SUPER, SUPER, SUPER. Dzięki za tak wspaniały koncert.
Przezajebi?cie! ???
Fantastyczna atmosfera! Doskonali muzycy! Niezapomniany koncert!
Koncert znakomity. Organizacja - beż zarzutu.
Fantastyczny koncert!!!
Świetny koncert! Robert, jak zwykle wyśmienicie bawił publiczność wesołymi anegdotami i swoimi piosenkami. Muzycy (wszyscy) stanęli na wysokości zadania, goście dopisali, choć brakło Radka i Bałtroczyka. Bardzo miło spędzony czas!
Rewelacyjny koncert! Doskonali muzycy. Magia!
Genialny koncert, świetny klimat, znakomici goście! Aż słów brakuje aby opisać wrażenia z tego wydarzenia, najlepszą recenzją jest fakt, że na zakończenie Roberta wraz ze wszystkimi artystami widownia kilkukrotnie pożegnała owacjami na stojąco. Niesamowita atmosfera, mam nadzieję, że kolejny koncert już niedługo!
Wspaniały koncert. Wspaniali goście. Świetna atmosfera :)
Wspaniały koncert! Robert Kasprzycki człowiek renesansu - gra, śpiewa i zabawia ludzi gadkami pełnymi humoru. Polecam!
Jeden z najpiękniejszych i najbardziej magicznych koncertów Roberta Kasprzyckiego i jego zespołu, na jakim byłam. Było wzruszająco i zabawnie. Polecam w każdej konfiguracji muzycznej! :)

Polecane