koncert

Rodzinne Spotkania z Muzyką-Pojedynek na dźwięki

koncert

Rodzinne Spotkania z Muzyką-Pojedynek na dźwięki

Rodzinne Spotkania z Muzyką-Pojedynek na dźwięki - Bilety na koncert

Rodzinne Spotkania z Muzyką-Pojedynek na dźwięki - Wodzisław Śląski | Kupuj Bilety Online

Muzyczny pojedynek w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na pierwszy koncert z cyklu "Rodzinnych spotkań z muzyką". W niedzielę, 8 listopada o godz.16:00 odbędzie się „Pojedynek na dźwięki” w wykonaniu Filharmonii Śląskiej. To iście muzyczne wydarzenie będzie nie lada gratką dla całych rodzin.

Nowy cykl koncertów umuzykalniających pozwoli cieszyć się muzyką klasyczną w gronie najbliższych i będzie zachętą do odkrywania jej piękna. Publiczność będzie świadkiem pojedynku trąbki i głosu. Kto trafniej strzela dźwiękami? Tego dowiemy się podczas audycji, która z pewnością pozwoli pozytywnie nastroić się na kolejne dni. Program i prowadzenie koncertu dostosowane są dla rodzin z dziećmi w wieku od pięciu do piętnastu lat, jednak na wydarzenie mogą czuć się zaproszeni wszyscy, którzy chcieliby spędzić niedzielne popołudnie z muzyką klasyczną na wesoło.

  • Nowy cykl koncertowy "Rodzinnych spotkań z muzyką" jest rozszerzeniem formuły cieszących się dużym zainteresowaniem najmłodszej publiczności "Rodzinnych spotkań z teatrem". Jest też jednym z owoców zawartej w ubiegłym roku oficjalnej współpracy naszej instytucji z Filharmonią Śląską - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Filharmonia Śląska w Katowicach od ponad sześćdziesięciu lat z powodzeniem prowadzi akcję edukacyjną w formie koncertów solistyczno-kameralnych, m.in. w ośrodkach kultury. W ubiegłym roku instytucja podpisała porozumienie o współpracy z Wodzisławskim Centrum Kultury, któremu przyświeca cel wzbogacenia oferty kulturalnej oraz oferty edukacyjnej i kulturalnej Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Bilety w cenie 15 zł będą wkrótce dostępne w kasie i online. WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Wodzisław Śląski

Brak wydarzeń w: Wodzisław Śląski

Recenzje

Brak recenzji

Polecane