koncert

Romuald Lipko i Felicjan Andrzejczak akustycznie "Nowa podróż"

koncert

Romuald Lipko i Felicjan Andrzejczak akustycznie "Nowa podróż"

Romuald Lipko i Felicjan Andrzejczak akustycznie "Nowa podróż" - Bilety na koncert

Romuald Lipko i Felicjan Andrzejczak akustycznie "Nowa podróż" - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

„NOWA PODRÓŻ” to nastrojowy koncert akustyczny i zarazem spotkanie dwóch przyjaciół, których od lat łączy muzyka, Romualda Lipko – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty, twórcy najbardziej znanych polskich przebojów (Urszula, Trojanowska, Santor, Sośnicka, Jantar, Budka Suflera) oraz Felicjana Andrzejczaka – którego niesamowity i ponadprzeciętny głos można było usłyszeć w takich przebojach legendarnej Budki Suflera jak: „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” czy „Czas ołowiu”. Podczas koncertu usłyszymy wybrane z repertuaru Budki Suflera utwory w świeżo brzmiących aranżacjach akustycznych, które na nowo odkryją przed publicznością fenomen tej muzycznej legendy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudownie, wspaniale wielcy ludzie. A samo miejsce i organizacja koncertu na wysokim poziomie. Polecam
Niestety, miejsce, które miałem nie było zbyt dobre, z uwagi na statyw z tekstami, który zasłaniał głowę Pana Felicjana podczas śpiewu. Szkoda, że Pan Felicjan, którego widziałem na żywo po raz pierwszy od czasu zlotu Budki Suflera w Nałęczowie, a będzie to już jakieś 9-10 lat, nie zaśpiewal wszystkich utworów z setlisty. Romuald Lipko, zaangażował jakieś dwie dziewczyny, które coverowały większość przebojów Pana Romka. Szkoda. Szkoda również, że Pan Romek, nie wyszedł do fanów po koncercie. Kuźnia Kulturalna słynie z tego, że jednak zawsze artyści po skończonym występie, wychodzą do fanów. Milo jednak było zobaczyć ikony polskiej muzyki w tym kameralnym miejscu.
Koncert na światowym poziomie! Wspaniali Artyści polskiej piosenki - Romuald Lipko to genialny twórca ponadczasowych hitów, a Felicjan Andrzejczak zachwyca mocnym wokalem, który wraz z wiekiem jest chyba coraz lepszy!!! Ciekawe, akustyczne brzmienie znanych przebojów. Polecam!
Super!!
Serdecznie dziękujemy za cudowne chwile z p.Felicjanem. Gorąco polecamy
Kasia i Tomek 13.02.2018 12:14

Polecane