Recenzje
Salvador Sobral - Poland Tour 2019

Recenzje

Salvador Sobral - Poland Tour 2019

Enjoyed the show a great deal! The venue was a spectacle in itself.
Wspaniały, niezwykły koncert!
niebaszka 16.04.2019 22:08
REWELACJA . Piękny głos, niesamowity talent. Zwierze sceniczne.Niesamowity kontakt z publicznością. Koncert przepiękny. 3 krotne bisy na stojąco.
Bardzo przyjemny koncert, Salvador jest bardzo charyzmatycznym artystą i przez cały czas dawał odczuć czym i jak ważna jest dla niego muzyka. Poza tym jest pierwszym artystą, którego widziałam jak śpiewa do pudła rezonansowego fortepianu ;)
Było urokliwie, fantastyczny koncert! szkoda , że nie można było kupić płyty
Piękny koncert! Pojechałem w zastępstwie bez żadnych oczekiwań, żeby nie przepadł bilet i przeżyłem jeden z najlepszych koncertów w życiu! Wokalista rewelacyjny, a pozostali muzycy mu nie ustępowali. Nie bywam często w sali NOSPR w Katowicach, która wydaje się trochę "sztywna", dlatego byłem pod wielkim wrażeniem, kiedy cała sala owacją na stojąco, nie pozwalała artystom zejść ze sceny. Piękne przeżycia pozostaną na długo w pamięci.
Świetna zabawa. Dobrze że przeniesiono imprezę do Palladium. Czy można dowiedzieć się dlaczego pierwotnie koncert miał się odbyć na Torwarze ?
Niezwykły, energetyczny, charyzmatyczny
Nieprawdopodobnie piękne wydarzenie, niesamowity Artysta, którego artyzm należy chłonąć wszystkimi zmysłami. Bardzo gorąco, niewymownie wręcz, polecam!
Artysta o niezwykłej wrażliwości, ujmujący naturalnością w kontakcie z publicznością. Niezwykły głos, dzielący scenę z równie zdolnymi muzykami. Wielkie brawa dla: André Rosinha Júlio Resende, Bruno Pedroso. Występ fantastyczny.
Najlepszy koncert, na jakim bylam!!!!!! Niesamowita energia i wystep
mayflxwer 09.04.2019 13:27
Koncert był super. Warto było przejechać 200 km żeby go zobaczyć. Salvador z ekipą dali czadu.
Niesamowity występ pełen zaskoczeń, kontrastów, humoru, wzruszeń i prawdziwej sztuki.
Bardzo udany koncert. Począwszy od organizacji i akustyki salę, po fantastyczny występ. Salvador Sobral jest zdecydowanie nietuzinkowym artystą, który oprócz niezwykłego talentu wokalnego ma świetny kontakt z publicznością, ogromne poczucie humoru i dystans do tego co robi i samego siebie.
Aleksandra 09.04.2019 10:48
Koncert oceniam 10/10
Karolina 09.04.2019 10:28
Wspaniały koncert. Bardzo utalentowani muzycy: pianista, kontrabasista i perkusista. Niesamowity Salvador Sobral - piękny głos, mnóstwo emocji w śpiewie, ale również genialne poczucie humoru. CUDOWNIE.
Aleksandra 09.04.2019 10:23
Znakomity koncert! Niesamowita energia i poczucie humoru zestawione z niezwykłą wrażliwością. Fantastyczne przeżycie ❤️
Salvador Sobral autentyczny, pełen pozytywnej energii, niesamowity talent z poczuciem humoru. On cały jest muzyką! Jeśli kiedyś jeszcze będzie okazja, wybiorę się na pewno
Wspaniały koncert, cudowny kontakt z publicznością i swietne poczucie humoru 😍
Czezosia 09.04.2019 09:38
Było magicznie