koncert

Sławek Uniatowski

koncert

Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - Bilety na koncert

Sławek Uniatowski - Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice | Kupuj Bilety Online

Sławek Uniatowski to urodzony w Toruniu wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.

Uniatowski miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. W wieku 13 lat zaczął grać w toruńskich zespołach. W tym samym czasie zainteresował się jazzem, co z kolei zapoczątkowało jego karierę wokalną. Wtedy też zaczął komponować i pisać teksty piosenek. W 2003 roku został laureatem Famy kujawsko - pomorskiej. W 2005 roku wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego Idol, w którym ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór "Będzie to co musi być", który ukazał się na albumie artystki "Kochać".

Zdobył główną nagrodę im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu (2010). W listopadzie 2011 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Poland Why Not, na którym między innymi pojawiły się utwory wykonywane przez artystę. Obecnie pracuje nad kilkoma projektami muzycznymi.

https://www.youtube.com/watch?v=df4UNS01Cxg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje

Jesteśmy bardzo zadowoleni z koncertu.
Marzena 17.01.2020 15:44
Gratulacje Panie Sławku, gratulacje Zespole! To już drugi koncert i tym razem się nie zawiodłem. Mam co prawda drobne zastrzeżenia do nagłośnienia (Teatr Muzyczny?), szczególnie w pierwszej fazie występu, ale potem było już tylko lepiej. Podsumowując - tak trzymać i serdecznie polecam i życzę powodzenia!
Tomasz 16.01.2020 17:12
Bardzo dobry występ. Szkoda tylko, że złożony z samych coverów, a nie twórczości S. Uniatowskiego
Fantastyczny koncert, uczta dla ucha i oka :)
Cudowny koncert, cudowny Sławek i cudowny zespół. Polecam każdemu.
Mar Kor 14.01.2020 13:10
Super, Super, Super
Wiadomo - ciepły ciekawy głos. Ale całość miała charakter występu w klubie a nie koncertu na dużej sali. Za mało dynamizmu, zero ruchu scenicznego. Brak gitary lub trąbki aby to miało bardziej melodyczny wymiar. Rewelacyjny pianista!
darekw 14.01.2020 09:55
Koncert był cudowny:)
super koncert, najlepsze utwory i ten głos...
Sylwia 14.01.2020 09:15
Bardzo dobry koncert. Świetny kontakt artysty z publicznością. Szczególne brawa dla muzyków, którzy towarzyszyli artyście.
Janosik 14.01.2020 09:05
Fantastyczny koncert! :)
Cudowny koncert, już drugi w tym roku, szkoda, że ostatni! Piękny głos Sławka...
Bardzo slabo, na 2 balkonie tragiczna akustika. P. Uniatowski śpiewal szlagiery Wodeckiego, opowiadal nieskromne historyjki o sobie.... žle wydne 79 zl
Przecudowni. Polecam ogladac we wszystkich miastach. Atmosfera, anegdoty, fortepian mistrzostwo! I Pan Slawek najcudowniejszy glos na swiecie.
Fonemenalny koncert.
Koncert mnie bardzo rozczarowal. Mialam wrazenie ze kazdy gral i spiewal sobie. Perkusja i fortepian zagluszaly wykonawce, ktory staral sie ich jakos przekrzyczec. Koncer bez wyrazu. Czekalysmy kiedy sie skonczy.
Bilety zakupione sprawnie. Koncert magiczny!
Koncert był niesamowity. Klimatyczny i pełen magii.
Bardzo przyjemnie spędzony wieczór. Wielkie brawa dla Pana Sławka i Zespołu za stworzenie przemiłej atmosfery i doskonały wokalnie, jak również muzycznie występ. Serdecznie polecam!
Koncert i cała oprawa na 6 :) Jestem pod ogromnym wrażeniem całego zespołu,solówek prezentowanych na koncercie przez członków i oczywiście głosu frontmena ....BRAWA :)
Cudny koncert, tylko i aż czterech muzyków, a takie wyjątkowe muzyczne emocje!! Sławek Uniatowski piękny głos, ma taką lekkość w śpiewaniu, naturalność, która wypływa z jego duszy. Wrażliwy, co da się odczuć, uzdolniony i dowcipny. Chętnie rozdawał autografy na płycie i cierpliwie robił zdjęcia z sympatykami. Podpisując się na płycie, z każdym fanem miał kontakt wzrokowy i dziękował za obecność na koncercie. Ma szacunek dla fana. To Mega duża zaleta Artysty przez duże A.
CUDOWNIE♥️
Wspaniały koncert, wspaniały wokal ma p.Sławek!!!!
koncert jedyny w swoim rodzaju brak słów
Rewelacyjny koncert! Muzyka, głos Sławka nieoceniony, kontakt z publicznością super!
Myzyka i śpiew dla duszy😊 było magicznie 🤩
Wspaniali muzycy. Dziękuję
Niesamowity i magiczny koncert, organizacja na najwyższym poziomie.
Było super. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Katowice inne wydarzenia