koncert

Sławek Uniatowski

koncert

Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - Bilety na koncert

Sławek Uniatowski - Poznań Aula UAM | Kupuj Bilety Online

Sławek Uniatowski to urodzony w Toruniu wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.

Uniatowski miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. W wieku 13 lat zaczął grać w toruńskich zespołach. W tym samym czasie zainteresował się jazzem, co z kolei zapoczątkowało jego karierę wokalną. Wtedy też zaczął komponować i pisać teksty piosenek. W 2003 roku został laureatem Famy kujawsko - pomorskiej. W 2005 roku wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego Idol, w którym ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór "Będzie to co musi być", który ukazał się na albumie artystki "Kochać".

Zdobył główną nagrodę im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu (2010). W listopadzie 2011 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Poland Why Not, na którym między innymi pojawiły się utwory wykonywane przez artystę. Obecnie pracuje nad kilkoma projektami muzycznymi.

https://www.youtube.com/watch?v=df4UNS01Cxg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było niesamowicie. Wzruszająco, cudownie, chętnie jeszcze raz posłucham Sławka na żywo. Dziękuję
Bardzo miło spędzony czas, przyjemna atmosfera i można było dowiedzieć się kilku opowieści z życia gwiazdy wieczoru.
Fantastyczny występ, cudowna atmosfera. Koncert był w stylu kameralnym pomimo dużej ilości widzów. P. Uniatowski i pianista stworzyli wspaniały duet i sprawili, że to jest niezapomniany wieczór. I ten wspaniały jazzowy pokaz na fortepianie :) Było pysznie
Bardzo przyjemny koncert. Piękny głos. Piękne utwory. Fajny duet, który zapewnił dobrą muzykę, ale i sporo śmiechu.
Klasa światowa. Głos Sławka i dlonie Rafała oraz ich poczucie humoru po prostu "palce lizac"
Bardzo udany koncert.
Brak słów, aby opisać talent Sławka Uniatowskiego. Na pewno wybiorę się na jego kolejne koncerty!
Piosenki w wykonaniu Sławka były jak powrót do lat młodości - świetnie się bawiłam
Wysmienity koncert!
Było dobrze, powiedziałabym świetnie ale brakowało mi wśród instrumentów trąbki oraz inne wykonanie niektórych piosenek nie do końca było fajne
Wspaniały koncert 😍 nic dodać i nic ująć . Było cudownie !
wspaniały koncert! atmosfera niepowtarzalna-Pan Sławek nie tylko jest niezłym wokalistą ,ale świetnym gawędziarzem-ma fajny kontakt z publicznością,wprowadza luz i nie brak mu autoironii.Impreza godna pochwały-oby więcej takich w Rybniku!! ps.Pan Rafał Stepień /pianista / to dopiero jest numer!
Fajny koncert, piękny głos zatem nie mogło być inaczej !
Pan Sławek ma naprawdę cudowny głos, klimat na koncercie cudowny
Atmosfera wyśmienita , występ świetny . Cudowny głos 🙂Uniatowskiego !!!W przyszłości chętnie znów odwiedzimy KCK na kolejnym koncercie .
Wspaniały występ.
Znakomity występ.
Słuchać Sławka to sama przyjemność👏🙂 do tego mega wygodne fotele.
Koncert poprawny, choć dość krótki. Mało urozmaicony repertuar. ładna, nowa sala koncertowa w Pruszkowie, ale scena dość ubogo zaaranżowana. Dwie osoby na scenie. cena (120zł/os) nie do końca adekwatna do całości koncertu.
TO BYŁ JEDEN Z NAJFANTASTYCZNIEJSZYCH WIECZORÓW.. POCZUCIE HUMORU ORAZ KONTAKT Z PUBLICZNOŚCIĄ TYLKO PODSYCAŁ ATMOSFERĘ WYSTĘPU I CZŁOWIEK CZEKAŁA NA JESZCZE... GŁOS BAJKA, ZAMYKASZ OCZY I ZATRACASZ SIĘ :) JEŚLI JESZCZE KIEDYŚ BĘDZIE OKAZJA USŁYSZEĆ SŁAWKA W PRUSZKOWIE BĘDĘ TAM I JA !!
Świetny koncert!
Paulina 25.01.2020 17:35
Jesteśmy bardzo zadowoleni z koncertu.
Marzena 17.01.2020 15:44
Gratulacje Panie Sławku, gratulacje Zespole! To już drugi koncert i tym razem się nie zawiodłem. Mam co prawda drobne zastrzeżenia do nagłośnienia (Teatr Muzyczny?), szczególnie w pierwszej fazie występu, ale potem było już tylko lepiej. Podsumowując - tak trzymać i serdecznie polecam i życzę powodzenia!
Tomasz 16.01.2020 17:12
Bardzo dobry występ. Szkoda tylko, że złożony z samych coverów, a nie twórczości S. Uniatowskiego
Fantastyczny koncert, uczta dla ucha i oka :)
Cudowny koncert, cudowny Sławek i cudowny zespół. Polecam każdemu.
Mar Kor 14.01.2020 13:10
Super, Super, Super
Wiadomo - ciepły ciekawy głos. Ale całość miała charakter występu w klubie a nie koncertu na dużej sali. Za mało dynamizmu, zero ruchu scenicznego. Brak gitary lub trąbki aby to miało bardziej melodyczny wymiar. Rewelacyjny pianista!
darekw 14.01.2020 09:55
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Wałbrzych
20.02.2020 19:00

bilety od 65,00 zł

KUP BILET

Polecane

Poznań inne wydarzenia