koncert

Sławek Uniatowski

koncert

Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - Bilety na koncert

Sławek Uniatowski to urodzony w Toruniu wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.

Uniatowski miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. W wieku 13 lat zaczął grać w toruńskich zespołach. W tym samym czasie zainteresował się jazzem, co z kolei zapoczątkowało jego karierę wokalną. Wtedy też zaczął komponować i pisać teksty piosenek. W 2003 roku został laureatem Famy kujawsko - pomorskiej. W 2005 roku wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego Idol, w którym ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór "Będzie to co musi być", który ukazał się na albumie artystki "Kochać".

Zdobył główną nagrodę im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu (2010). W listopadzie 2011 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Poland Why Not, na którym między innymi pojawiły się utwory wykonywane przez artystę. Obecnie pracuje nad kilkoma projektami muzycznymi.

https://www.youtube.com/watch?v=df4UNS01Cxg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Szydłowiec

Recenzje Sławek Uniatowski

Rewelacja! Polecam! Piękno głosu Pana Sławka wywołuje niezapomniane emocje i przywołuje wspomnienia.
Super koncert, już dawno nie byłem na tak dobrym. Świetne utwory, muzyka, nowe aranżacje piosenek. Świetny kontakt z publicznością.
Fantastyczny koncert, niezapmniene piosenki które w wykonaniu Pana Slawka brzmią przepięknie i do tego niesamowita gra na fortepianie wszystko tworzyło piękny klimat i koncert, a dodatowe zabawne anegdoty które rozbawiały całą publiczność. Czekam na kolejny koncert w naszym regionie 😀
Świetny występ. Pełna profeska pod każdym względem 👍
Super.... wspaniały klimat
Informacja o zmianie terminu wpadła do spamu i z uwagi na brak potwierdzenia choćby smsem bilety nie zostały wykorzystane 😔 a był to prezent dla rodziców.
Koncert był super, mama zadowolona, Ja zachwycona :) Polecam wszystkim, było klimatycznie, zabawnie i zaskakująco tanecznie ;) Pozdrawiam :D
Balsam dla duszy. Fantastyczny klimat.
Występ na najwyższym poziomie 👌
Świetny występ, Sławek- piękny głos, Rafał- mistrz klawiatury.
Koncert super , mega , głos jak dzwon trochę krótki ale jeszcze dwa były przed nimi.
Rewelacyjnie!
Wspaniały koncert, polecam.
Można słuchać bez przerwy, czekam na część III, jest tyle piosenek Zauchy, Wodeckiego i Sinatry, w które mógłby tchnąć nowe brzmienie 😍
sloczyna 07.06.2021 22:07
Wspaniały koncert.
Agnieszka 07.06.2021 17:39
koncert bardzo mi się podobał Uniatowski jest świetny !!!
Wspaniały koncert, jedyny minus to oświetlenie skierowane na widownię i zaburzajace odbiór koncertu. Światło powinno być skierowane tylko punktowo na artystę, tak by tworzyć klimat.
Miło spędzony czas
Magiczny wieczór z piękną muzyką, pełen ciekawych i zabawnych anegdot. Byliśmy oczarowani i wzruszeni. Szczerze polecamy😊
Cudowny występ p. Sławka i p. Rafała.
Rewelacyjnie, super spotkanie
AnetaK 01.10.2020 00:10
Koncert wspaniały, niestety organizacja zawiodła. Sala gimnastyczna to nie jest miejsce na koncert. Miałam wykupione miejsce w drugim rzędzie, po zmianie lokalizacji na OSiR, miejsca przydzielane były na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
katada 30.09.2020 13:28
niesamowity koncert,piękny głos,polecam
Pan Uniatowski ma możliwości głosowe godne Wodeckiego ale jest sztywny jak kołek, przez to się go trudniej odbiera. Początkujący wokalista powinien oprzeć się o znanego i zdolnego artystę jakim jest Wodecki . Przy innym repertuarze czułam się jak na akademii szkolnej.
Ewa 29.09.2020 13:43
Cudowny głos. Piękne piosenki. Fantastyczny koncert.
sam koncert super, ale sala widowiskowa porażka
Magdal 28.09.2020 11:47
Wieczór pełen wrażeń, piękna nastrojowa muzyka, z powodu pandemii słabe warunki lokalowe:)
Edyta 28.09.2020 09:41
Koncert przepiękny, a dodatkowo niezwykle zabawny! Sławek i Rafał jak nikt inny potrafią zaczarować publiczność jeszcze na długo po koncercie
BEATA 26.09.2020 08:17
Słabe nagłośnienie, kiepska organizacja, miejsca nie przypisane wiec toralny bałagan. Artusta super ale przy takiej oprawie koncert kiepski.
Iwde 25.09.2020 15:07
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert