Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Słoń - Redrum

koncert

Słoń - Redrum

Słoń - Redrum - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SŁOŃ właściwie Wojciech Zawadzki urodziny 27.11.1983 w Poznaniu

Różnorodność –łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi, hardcore’owymi i metalowymi –jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia. Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe –samplowane lub elektroniczne –tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność z rodzaju tych, których prędzej uświadczy się na hardcore’owych albo punkowych gigach.

Po raz pierwszy na szeroką skalę słuchacze mogli się o tym przekonać w 2008 roku, gdy w podziemiu ukazał się imienny krążek Wyższej Szkoły Robienia Hałasu, czyli duetu, który Słoń tworzy z innym poznańskim MC, Shellerinim. Mniejsza o popularność, jaką nazwa zespołu cieszy się po dziś dzień w Internecie –lepszym miernikiem siły rażenia tego wydanego własnym sumptem krążka jest imponująca jak nielegal (zwłaszcza w tamtych czasach) liczba ponad dwóch tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

W maju 2009 ukazał się pierwszy album solowy Słonia zatytułowany „Chore melodie” utrzymany w stylistyce horrorcore, dzięki któremu artysta stał się czołowym reprezentantem tego gatunku w Polsce.

W 2012 roku do powszechnej sprzedaży trafiła pierwsza produkcja WSRH pt. „Szkoła wyrzutków”.Wydawnictwo odniosło sukces fonograficzny plasując się na 5. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w kraju.Wduecie z producentem muzycznymMikseremSłoń nagrał materiał pt„Demonologia” (2010)oraz „Demonologia2”(2013)-trzypłytowe wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu zestawienia OLiS.

W kolejnych latach Słoń postawił na solowe projekty, a Brain Dead Familia” -2015 i „Mutylator” -2018 solidnie ugruntowały jego pozycję na rodzimym rynku fonograficznym.

W grudniu 2020 ukazał się czwarty solowy album Słonia pod tytułem „Redrum”.Najnowszy materiał poznańskiego rapera, który powstawał pod roboczym tytułem „Czerwony Rum” został zrealizowany we współpracy z jednym producentem. Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami –na płycie nie pojawiają się żadni dodatkowi goście. Jak przyznaje Słoń, praca nad albumem w czasach pandemii nie należała do najprostszych: "Nie ukrywam że logistyka nagrywania płyty i kręcenia klipów w czasie pandemii była mocno zaburzona i kosztowała nas dużo stresu. Ze względu na to że Chris Carson mieszka na co dzień w Belgii wszelkie nasze rozmowy na temat inspiracji, brzmienia odbywały się w 100% telefonicznie i w sumie ani razu się nie widzieliśmy na żywo podczas tego okresu". Pomimo wielu utrudnień, raper jest bardzo zadowolony z powstałego materiałua fani przyjęli go z entuzjazmem. Również przez dziennikarzy album został bardzo dobrze oceniony, Newonce.net nazwał Redrumjedną z najlepszych rapowych płyt 2020,natomiast Dawid Bartkowski z interia.pl mianuje Słonia królem swojej niszy, a numer „Wojna totalna” nazywa „lirycznym pancerfaustem, walcem dla społeczeństwa oraz być może najlepszym inajbardziej dosadny opisemaktualnej sytuacji wkraju”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Słoń - Redrum

Występ był super,dawno nie byliśmy na koncercie ma którym występujący dał tyle z siebie
Agata 25.11.2022 13:48
Było świetnie
Bamboszek 25.11.2022 09:50
Prawdziwy rozkurw!
julia.s.tattoo 25.11.2022 08:51
Super występ mega energia. Tłum szalał. Jestem bardzo zadowolona i już nie mogę doczekać się następnego koncertu tego Pana 😀😃
Milinka 26.04.2022 20:20
Kozak!!
Kasia 25.04.2022 12:32

PROMOCJA DNIA

-25%

Zabrze
07.12.2022 19:00

bilety od 69,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert