Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

SmolnaFest - Karolina Czarnecka

koncert

SmolnaFest - Karolina Czarnecka

SmolnaFest - Karolina Czarnecka - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SmolnaFest 2019

Karolina Czarnecka - koncert

wyst.: Karolina Czarnecka (śpiew), Marcin Wippich (perkusja), Wikson Szczygieł (elektronika)

Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna, która łączy w swojej twórczości różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Nie stroni od wątków społecznych, w szczególności interesuje ją sytuacja kobiet. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoim występem podbiła serca internautów. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu oraz wyrastający z niej band Żelazne Waginy. Jest również członkinią Gangu Śródmieście.

W 2014 roku artystka wydała debiutancką EP-kę „Córka”, która została ciepło przyjęta przez słuchaczy. A w kwietniu 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlem „Anaruk” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej przez artystkę na debiutanckim krążku.

Na „Solarium 2.0” znów spotykamy bohaterkę Tinę, która wyjechała do stolicy, by śnić swój wielkomiejski sen. Longplay to zaproszenie do jej niepokoju, gdzie można wypić herbatę i zjeść ciastko, usiąść na materacu i posłuchać relacji z wycieczki. Dziewczyna wróciła właśnie z planety Solarium. Nie pojechała tam metrem, ani nie odleciała statkiem kosmicznym, nie ruszyła się nawet z miejsca. Zbyt podlaska i zbyt samotna była, by nie wpaść w Króliczą Norę. Poobijana, z ręką na temblaku, w końcu wróciła. Przywiozła ze sobą rozmaite pamiątki: książeczkę z pierwszej komunii, zbitą lufkę, gitarę elektryczną, pastelowo-różowe majtki i kosmiczny pył.

Album to coś więcej niż zwykła płyta CD, to rejestracja z niepokoju dziewczyny, która urodzona w roku 89. próbuje nie dać się porwać zdradliwym falom kapitalistycznej rzeczywistości. Za muzykę na płycie odpowiedzialny jest skład UV: Michał Górczyński i Jacek Kita, a za teksty Karolina Czarnecka i Michał Walczak. Nad stroną wizualną czuwa Dominika Grzybek.

Po trasie koncertowej “Solarium 2.0 18 / 19” Czarnecka zabrała się za nowe. Piosenki, teksty, przeżycia. Nowym podzieli się już niedługo

bilety: 15 PLN/5 PLN seniorzy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: SmolnaFest - Karolina Czarnecka

Czarnecką lubiMY
Joanna 07.08.2019 18:23
Wulkan energi i charyzmy. Bez spinkowy koncert, w kameralnej niemal garażowej atmosferze. Karolina Czarnecka gra tak jakby grała dla najbliższych przyjaciół. Uwielbiam!
Michał 07.08.2019 12:18
Energetyczny i najbardziej radosny koncert na jakim byłam. :-)
I. 07.08.2019 11:01
Przyjechaliśmy specjalnie na koncert Karoliny z Krakowa. Naprawdę warto było. Choć oczekiwaliśmy wiele, to ona i tak podniosła poprzeczkę jeszcze wyżej. Karolina to wielki talent, który ciągle poszukuje nowych wcieleń. A z drugiej strony opowiada o sobie i o nas. Piękne. Karolina, dziękujmy . PS. Reprezentuję publiczność 50* :) Juniorko ;)
Jerzy Kraków 07.08.2019 10:45
Super dziewczyna, wspaniałe teksty, świetny kontakt z publicznością. Nie znałam zbytnio wcześniej twórczości Karoliny, ale bardzo się cieszę, że poszłam. Cudowny koncert.
Martyna 07.08.2019 09:42
Super koncert! Mnóstwo pozytywnej energii :) Jedyne co, to że mógł być "parkiet" zamiast miejsc siedzących, żeby wlać trochę tej energii w ludzi
asia 07.08.2019 09:37
Było przemega!!! Cudowna energia, pięknie skikająca i wystrojona Karolina. Do zobaczenia na następnym gigu ❤️👽
Nasty 07.08.2019 09:06
Karolina jak zawsze dała czadu!
Gaja 304 07.08.2019 08:31
Bardzo fajny koncert. Szkoda, ze w sali były krzesełka, bo do muzyki śpiewanej przez Panią Karolinę nie wypada i nie należy siedzieć.
Just 07.08.2019 08:27

Polecane z kategorii koncert