Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Softer than Pillow: Ala|Zastary

koncert

Softer than Pillow: Ala|Zastary

Softer than Pillow: Ala|Zastary - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SOFTER THAN PILLOW

Ala Boratyn i Jakub Sikora to piosenkowa para, która łącząc tradycję rodzimego popu ze współczesnym r’n’b, lo-fi elektroniką i hip-hopem tworzą nową jakość w polskojęzycznej muzyce rozrywkowej.

Alicja Boratyn, od najmłodszych lat znana szerszej publiczności, w 2007 roku wydała swój debiutancki album „Higher”. Jakub Sikora to m.in. założyciel zespołu Crab Invasion. Oprócz projektu ALA|ZASTARY oboje udzielają się w zespole New People.
Poprzednie single Ala|Zastary spotkały się z ciepłym medialnym przyjęciem. Duet znalazł się w gronie finalistów plebiscytu Gazety Wyborczej – “Sanki 2018”.
Płyta "Jutro?" została doskonale ocenione przez fanów i krytyków muzycznych, pisała o niej naważniejsza prasa (Newsweek, Polityka), twórcy byli goścmi w radiach (Chilli Zet, Jedynka, Czwórka, Radio Kampus).

Wyczekiwany pierwszy album „Jutro?” ukazał się nakładem ich własnej wytwórni Postaranie. Płyta składa się z elektronicznych piosenek wypełnionych popowymi melodiami i charakterystycznymi, harmonijnymi dwugłosami. Pobrzmiewają na niej również echa dźwiękowych eksperymentów. To podróż przez najróżniejsze odmiany muzyki syntezatorowej i bitowej. Począwszy od klasycznego synthpopu, poprzez r’n’b i hiphop, na ambiencie kończąc.

bilety: 20 zł, do nabycia online lub w DK Kadr
sala: Broadway

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Softer than Pillow: Ala|Zastary


Jak działają recenzje?
Super Super Super Profesjonalni i Zjawiskowo. Pełen Artyzm !!!!!!!!! Polecam
cichy997 11.10.2020 15:00

Polecane z kategorii koncert