koncert

Softer than Pillow: Bajki o Dorosłych

koncert

Softer than Pillow: Bajki o Dorosłych

Softer than Pillow: Bajki o Dorosłych - Bilety na koncert

Softer than Pillow: Bajki o Dorosłych - Warszawa Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr | Kupuj Bilety Online

sala: Broadway
wstęp: 15 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Projekt Bajki o Dorosłych jest wynikiem spotkania trzech wyjątkowych osobowości.
Tworzą go: Hubert Pyrgies, wokalista, beatboxer, kompozytor i autor tekstów, znany z zespołu Chonabibe, Stanisław Leszczyński, kompozytor, multiinstrumentalista, członek NeoKlez oraz Gooral, Antek Sojka, kompozytor, producent, wokalista.
Z połączenia tych trzech muzycznych światów powstał wyjątkowy pejzaż, w którym klasyka miesza się ze współczesnością, a szaleństwo ze spokojem. Przejmujące teksty i hipnotyzująca muzyka lawirująca między art popem, elektroniką a hip-hopem zabiorą w podróż do świata, który z bajkową beztroską ma jednak niewiele wspólnego. Inspiracją dla tekstów są wszelkie „niełatwe” tematy, będące często przedmiotem nocnych dyskusji. Dotyczą rozterek, z którymi mierzy się pokolenie około-trzydziestolatków, jedną nogą tkwiące w młodzieńczej beztrosce, a drugą zamartwiające się przemijaniem i bagażem oczekiwań własnych lub otoczenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetna muzyka z klimatem. Artyści po koncercie chętni do rozmowy i autografów 😊 Bardzo miły wieczór. Polecam!!!
Zespół świetny. Dobry nastrój i spokojna dynamika :) . Jedynie coś się stało z akustyką sali tzn. przy głębokim niskim dźwięku coś wpadało w rezonans i głośno oraz denerwująco hałasowało. Niemniej czekam z niecierpliwością na następne koncerty w Kadrze i oczywiście nowe dzieła od Softer than pillow. BTW fantastyczny bis z mini występem tanecznym!

Polecane