koncert

Softer than Pillow: Pola Rise

koncert

Softer than Pillow: Pola Rise

Softer than Pillow: Pola Rise - Bilety na koncert

Sala: Broadway
Wstęp: 20/30 zł, bilety WKRÓTCE do nabycia online lub w DK Kadr

Melodyjna elektronika, klasyczne instrumenty, alternatywny ton.

Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar.
Pola Rise to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Na EPce znalazły się takie utwory jak “Did you sleep last night” czy “Soulless dance”. Debiutancki mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność.

Debiutancki album “Anywhere But Here” powstawał podczas licznych podróży. Nagrywając album Pola Rise odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstawał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.
Album ukazał się 12 stycznia 2018.

To co ją wyróżnia, to koncerty: żywe instrumenty, zastępujące elektronikę; walka ze scenograficznymi trendami. I ciągła ucieczka od gatunkowego zaszufladkowania. Dla mnie to wystarczy, by zdobyć zaufanie słuchaczy. (…) Na polskiej scenie electro-popowej i alternatywnej zrobiło się przez ostatnie kilka lat dość tłoczno. Ale obecność Poli Rise na pewno działa na jej korzyść. Łukasz Pytka, musiclovers.pl

(…) jest to elektronika nocna, która najlepiej sprawdzi się o późnych porach i w różnych sytuacjach – czy to przy nauce, czy na imprezie, w aucie, podczas odpoczynku. (…) Wysoki, melodyjny głos idealnie wpasowuje się w materię dźwiękową, dzięki czemu obie te warstwy – wokal i muzyka – są jedną, nierozerwalną, idealną całością.
Karolina Młynarska, allaboutmusic.pl

Projekt “Pola Rise” jest projektem rozwojowym. (…) Bardzo solidny debiut.
Anna Nycz, muzyka.interia.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Softer than Pillow: Pola Rise

Pięknie, nastrojowo, zabawnie i przesympatycznie! Fantastyczny wieczór! Więcej takich :)
Świetny koncert i dobra organizacja :)
Koncert rewalacyjny!Polecam!
Najlepszy koncert na jakim bylam

Polecane z kategorii koncert