koncert

Stanisław Soyka

koncert

Stanisław Soyka

Stanisław Soyka - Bilety na koncert

Wciąż inny, wciąż nowy, a jednocześnie rozpoznawalny od pierwszych nut. Jest zwierzęciem muzycznym z charyzmą performera. Z zespołem czy solo wkrótce po wejściu na scenę obejmuje całkowite panowanie nad publicznością. W jednym z licznych wywiadów artysta powiedział „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni.

Skład muzyczny:
SOYKA Stanisław Soyka – piano, wokal
Przemek Greger – gitara elektryczna
Marcin Lamch – gitara basowa
Zbyszek “Uhuru” Brysiak – perkusjonalia
Kuba Sojka - perkusja, śpiew

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Stanisław Soyka

Witam , fantastyczny koncert , Pan Soyka w świetnej formie , jak zawsze ciepły.... Szkoda, że tak krótko :) pozdrawiam Katarzyna Gajda
Wspaniali muzycy, no i Mistrz Soyka- koncert świetny !
Prawdziwa Uczta dla Ucha. Wydarzenie muzyczne przez duże W. !
Znakomity, stojący na wysokim poziomie koncert. Świetny kontakt Stanisława Soyki z publicznością. Bardzo miło spędzony wieczór. Polecam wszystkim.
Soyka jest klasą . Wieczór wspaniały
Super. Bardzo udany wieczór.
Wspaniały koncert! Artysta w doskonałej kondycji wokalnej. Cały zespół wysoka klasa. Sala nieadekwatna do rangi wydarzenia.
Niezmiennie od 30 lat wsłuchuję się w wyjątkowe aranżacje Stanisława Sojki a teraz z ogromną przyjemnością mogłam go posłuchać na koncercie. Kaliska Aula UAM jest miejscem, w którym zawsze dobrze spędza się koncertowy czas.
Koncent Staszka Soyjki jak zwykle na najwyszym poziomie. Dostarcza wzruszeń, uczta dla zmysłów, cudowny występ
Piękny klimatyczny koncert
Podczas koncertu przypominały się fragmenty mojego dzieciństwa z tatą i Panem Stanisławem. Pod maseczka skrywałam łzy wzruszenia. Dziękuję.
Super!Pan Stanisław w tradycyjnie świetnej formie!!! Tylko minus dla organizatorów za brak wody dla artysty i te marne tulipany na koniec to "Poznańska" gościnność 😥
Fantastyczny występ wybitnego Artysty z zespołem.
Super, po prostu super…
Znakomity koncert i atmosfera.
Mistrz Soyka nieustająco wzrusza, bawi i skłania do refleksji. Muzycy towarzyszący Mistrzowi - wspaniali! Szczególnie dziękuję panu Przemkowi Greger i panu Kubie Soyka. Organizacja koncertu w Sępólnie bardzo dobra. Wielka szkoda miejsc na widowni wyjętych z użytku, ale jednocześnie cieszy troska o komfort wszystkich gości w centrum kultury.
Fantastyczne wydarzenie! 1,5 godziny uczty muzycznej i ani chwili nudy. Sam mistrz wspaniale integrował się z publicznością. Jestem zachwycona i wdzięczna za wspaniały koncert.
Rewelacyjny koncert ! Gratulacje dla organizatorów !
Jestem wieloletnim fanem muzyki Stanisława Sojki. Koncert Sojki z zespołem w Sępólnie Krajeńskim nie zawiódł moich oczekiwań, a obserwując reakcję "sali", nie tylko moich. Osobowość i talent lidera, wspaniali muzycy pokazało, że dobra muzyka obroni się bez "fajerwerków".
Rewelacja II
polecam, miło spędzony czas, poziom artystyczny wysoki
WSPANIALY ,FANTASTYCZNY KONCERT ,ja jestam zachwycona i czekam na nastepny
Byliśmy z mężem wzruszeni świetnym występem Zespołu ze Stanisławem Soyka na czele. Potrafili się zintegrować z publicznością. A S.Soyka jak zwykle nie powtarzalny. Spędziliśmy piękny niedzielny wieczór w naszym ulubionym odnowionym teatrze.
Świetne przedstawienie, ta jak się spodziewaliśmy :) Warto było przejechać 100 km w jedną stronę :)
Świetny koncert, piosenki z najnowszej płyty z muzyką i słowami Staszka a w nich Jego życiowe doświadczenia. Do tego równie liczne i świetne stare utwory. Ani muzyka ani słowa Staszaka się nie starzeją. Głos w znakomitej formie. Profesjonalni muzycy za liderem. Profesjonalne podejście do koncertu, z szacunkiem dla widza. Nawiązanie do Nobla Tokarczuk z dedykacją w formie klasyki Dylana. A potem klasyka Okudżawy. Nastrój koncertu i na scenie, i na widowni bardzo fajny choć widownia (w większości pokolenie Sojki) nieco mało aktywna. Nagłośnienie dobre ale wysterowanie głosu Sojki i niektórych instrumentów mogło być lepsze. Byliśmy z Żoną wielce ukontentowani. Wieczór super. Staszek od lat śpiewa to co przeżywamy i co czujemy. Oby jeszcze wiele lat, wiele płyt i koncertów! Dzięki Mistrzu i Szacunek!
Bawiłam się fantastycznie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert