koncert Stanisława Celińska

Stanisława Celińska z Zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

koncert Stanisława Celińska

Stanisława Celińska z Zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Stanisława Celińska z Zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko - Bilety na koncert

Znakomita polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna o niezwykle wszechstronnym talencie. W 1969 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie pod kierunkiem Ryszardy Hanin. Przez lata kariery związana była niemal wyłącznie z warszawskimi teatrami: Współczesnym, Na Woli, Ateneum, Nowym, Dramatycznym, Studio, Kwadrat i Współczesnym. W filmie debiutowała u boku Daniela Olbrychskiego w „Krajobrazie po bitwie” Andrzeja Wajdy (1970, nagroda aktorska w Łagowie). Rola młodej Żydówki Niny, której rodzina została wymordowana w czasie wojny, o mały włos nie przyniosła jej nagrody aktorskiej na MFF w Cannes.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Stanisława Celińska z Zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Wspaniale spędzony czas.
Świtetna atmosfera
Wieczór wzruszeń, radości, ale i nostalgii i refleksji nad przemijaniem...Jak zwykle Nasza Stasia nie zawiodła!Potrafi zjednać sobie widownię i robi się niepowtarzalna, wręcz rodzinna atmosfera!Tak potrafią tylko prawdziwi Artyści!👏👏💞🥀Super bonusem dla mnie jest podpisana płyta i wspólne zdjęcie!🥰Czekam już na następny koncert!🍀
Wspaniałe chwile. Pani Stanisława i Muzycy - "Miód na uszy i na duszy" !!! :)
Nostalgicznie owszem ale jak energetycznie! Każdemu polecam wybrać się na koncert Pani Stanisławy. !!
koncert był wspaniały, pani Celińska niezmiernie ciepła, dowcipna i wzruszająca
Wspaniała! A i zespół znakomity. mk.
Cudowny koncert ! Pani Stanisława jak zwykle wspaniała ! Zespół towarzyszący niesamowity !
Koncert był super.Pani Stanisława byla jak zawsze ciepla,uśmiechnięta i pelna humoru dając wszystkim mile wrazenia swoją muzyka. Napewno jeszcze pójdę na jej koncert
Przepiękny i wzruszający koncert! czas minął niepostrzeżenie!!!
Koncert był przepiękny: kapela wspaniała, pani Celińska cudnie śpiewała i też opowiadała.Sala b. ładna. Jestem zachwycona!
Super koncert. Oboje z narzeczoną byliśmy pod zachwyceni. Niezapomniane wrażenia.
Pani Stanisława cudowna, fantastyczna sekcja muzyczna.Przeżycie duchowe najwyższych lotów.Zdrowia i siły dla wszystkich.
Dwie godziny występu Pani Stanisławy były przecudowne , jestem pod wrażeniem . Zespół muzyczny fantastyczny . Gdyby nadarzyła się jeszcze raz okazja pójścia na koncert na pewno bym poszła . Gorąco polecam.
Koncert był wspaniały i wzruszający a także podnoszący na duchu. Muzyka łapie za serce. Muzycy wspaniali. Pani Stanisława miła serdeczna dla każdego miała dobre słowo i uśmiech. Polecam.
Wzruszajaco, fantastyczny koncert, Pani Celińska ,kobieta z klasą, piękne piosenki, tekst i aranżacją. Zespół towarzyszący piosenkarce, wysoki poziom, piękna współpraca. Naprawdę warto było tam być !
Występ rewelacyjny. P. Stanisława super.
koncert z duszą, profesjonalizm muzyczny i dobre teksty. Pani Stanisława ciepła, urocza , kontaktowa , ARTYSTKA
Wspaniały koncert, fantastyczna osobowość Pani Stasi potrafiącej nawiązać w parę chwil kontakt z widownią. Poprowadziła koncert jak najlepsi kiedyś Kydryński czy Dziedzic bez obowiązujących dzisiaj okrzyków ; jesteście zaje......ści '' . Muzycy profesjonaliści wspaniale się uzupełniający z ciągłym uśmiechem na twarzy.Jednym słowem miód na nasze serca . Życzymy Państwu dużo zdrowia samych sukcesów i kolejnych Fryderyków.Serdecznie pozdrawiamy.
Wspaniały występ. Pani Stasia to super babka. Daje radę na scenie. Polecam
Cudowny, wspaniały, klimatyczny koncert.
Cudowny koncert. Wspaniały klimat stworzony przez serdeczną i naturalną Stanisławę Celińską wykonującą piosenki o głębokiej treści, z przesłaniem (warto się nad nimi zadumać) - pozostawiają niezapomniane wrażenie. Wspaniali muzycy z zespołu towarzyszącego. To prawdziwa uczta duchowa.
Cudowny koncert!!!! Serdecznie polecam
Magiczny wieczór bardzo dziękuję Pani Stasi i zespołowi
Wspaniały koncert! Przepiękna oprawa instrumentalna, no i oczywiście rewelacyjna Pani Stanisława!
Wspaniała atmosfera ponad dwugodzinnej uczty prowadzonej z wdziękiem i humorem przez p.Stanisławę. Band mistrzostwo ! Brawo :-) Polecam.
wspanialy koncert , zabawa wysmienita co zauwazyla pani stasia i spiewala w sumie 3 h
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert