koncert

Stare Dobre Małżeństwo

koncert

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo - Bilety na koncert

Stare Dobre Małżeństwo - Chrzanów Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji | Kupuj Bilety Online

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Chrzanów

Recenzje

Jak zawsze wspaniały koncert. Czas się cofnął o 30 lat do wyjazdów w Bieszczady z plecakiem i grupą wspaniałych ludzi.
Cudnie odprężający (zresztą jak zawsze) koncert akustyczny, bez rumoru i zbędnych udziwnień... tylko artyści i ich niesamowity talent i świetny kontakt + szacunek dla widowni. Bis za bisem. To nasz drugi ale nie ostatni koncert. Juz się rozglądamy za mastępnymi biletami.
Wielkie Dziekuje
Jak zwykle było przesympatycznie, cudowny koncert, cudowna muzyka, wprowadzająca w klimatyczny nastrój oraz przenosząca do krainy marzeń... :) Już czekam na kolejny!
Klasa sama w sobie. Piękny, dowcipny, wzruszający.
Świetny występ! Panowie w doskonałej formie.
Było super. Piękne teksty i muzyka. Bisów nie było końca. Bardzo udany wieczór z SDM
Było super. Zespół wiele razy bisował. Przeżycie mega
Doskonała atmosfera i wysoki poziom artystyczny występu
Przefantastyczny koncert. Pomimo widocznego zmęczenia artysta kilka razy bisował, to naprawdę rzadkość w dzisiejszych czasach!!!
Rewelacjyjny koncert. Bis trwał godzinę. Juz czekam na kolejny
Cudowny koncert! Pan Krzysztof zabawnie wprowadzał do każdego utworu. Ponad dwie godziny wspaniałej muzyki. Panowie bardzo chętnie bisowali i spełniali kolejne muzyczne życzenia. Bardzo gorąco polecam :)
Jak zawsze - w dechę!
Znakomity koncert. SDM - kto zna i lubi to wie,, ich piosenki zapadają w pamięć. To nie tylko piękne melodie, ale również teksty, emocje. Polecam.
Koncert SUPER! Organizatorzy jednak TOTALNIE się nie popisali (MOK Police)!!! - wykupiliśmy bilety w pierwszym rzędzie - jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się, że został dostawiony przed nami jeszcze jeden rząd krzeseł!!! i to na "chybcika" - byle jak - mieliśmy mało miejsca na nogi, osoby przed nami siedziały "centralnie" przed nami zasłaniając cały widok (ten kto te krzesła ustawiał mógł chociaż pomyśleć o ich przesunięciu względem kolejnego rzędu); kolejne rzędy na sali są coraz wyżej, nasz - pierwszy, był na najniższym poziomie i dostawiony przed nami również - koniec końców bardzo źle mi się oglądało, a z organizatorów "wylazła" małomiasteczkowość - nie polecam MOK Police na tego typu imprezy !!!
Koncert bardzo atrakcyjny, jedyne zastrzeżenie dotyczy ceny biletów, które w mojej opinii były nieco za drogie.
Świetny koncert, wspaniała atmosfera i niezapomniane chwile w towarzystwie pięknych piosenek SDM.
Było super - jak zwykle. Klimatycznie , uczta dla duszy i serca.
Super. Przepiękne przeżycie. Wspaniały koncert. Polecam gorąco wszystkim.
GENIALNIE
Wspaniały koncert, nagłośnienie bardzo dobre, firma Starego Dobrego na najwyższym poziomie
Koncert wspanialy bisowali chyba z 8 razy- wyszli do publiczności co było bardzo miłe z ich strony. Podpisywali płyty etc. Było cudownie.
koncert z wielką atencją wobec publiczności. Brawo, brawo.
Bardżoo przyjemny i dlugi koncert. Sam bis trwał 40 minut :)
Balladowo i sentymentalnie. Bardzo udany występ.
Przepiękne chwile, Panowie z klasą i tyle wspomnień ...i wzruszająca dedykacja.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane