Stare Dobre Małżeństwo - Kłodzko Kłodzki Ośrodek Kultury | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

koncert

Stare Dobre Małżeństwo

koncert

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo - Bilety na koncert

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:
Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna
Roman Ziobro - gitara basowa
Wojciech Czemplik – skrzypce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kłodzko

Recenzje

Cudowny wieczór. Koncert był 2 godzinnym leczeniem duszy w ciężkich czasach.
Wspaniali artyści .Wspaniały koncert
Niesamowita atmosfera!!!
Kolejny świetny koncert zespołu SDM. Pan Krzysztof Myszkowski potrafi dać człowiekowi nadzieję w tym zwariowanym czasie reżimu. Szkoda tylko że reżim nie pozwolił na sprzedaż płyt gdyż uznał je za "zbyt niebezpieczne dla wirusa ". Pozdrawiam serdecznie cały zespół. Kolejny świetny koncert.
Należę do osób słuchających SDM od ... już kilkudziesięciu lat. Za serce chwytają przede wszystkim znane utwory. Nowe piękne, wykonanie mistrzowskie, a jednak... Stary skład i atmosfera koncertów sprzed lat pewnie już nie do odzyskania. Cudnie, a jednak czegoś brak...
Wszystko ładnie pięknie ;) Co prawda zabrakło mi kilku kawałków ale występ bardzo dobry :)
Pięknie! Cudnie! Rewelacyjnie!
Koncert przed duże K. Dokładnie tego się spodziewałam, bo SDM to klasa sama w sobie.
wspaniały koncert, cudowna atmosfera
Kameralnie, super klimat.
poetycki nastrój
Kawałek nieba na ziemi - klimatycznie, melodyjnie, poetycko. Najlepsze 2 godziny tego roku.
Cudowny nastrój, wspaniali artyści, głos niezmiennie urzekający, ten wieczór pozostanie dla nas niezapomniany, gorąco polecamy!
Cudowny koncert, klimatyczny. Jak zawsze.
To prawda, że najbardziej lubimy piosenki, które dobrze znamy. A te znamy doskonale. Bardzo udany koncert. Cieszę się, że Artyści zdecydowali się przyjechać do naszego miasteczka. W normalnych czasach zapełniają przecież duże sale koncertowe, a tu Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii... Cieszę się.
Wspaniały koncert.
Rewelacyjny występ. Polecam
Wspaniały występ,mnóstwo pozytywnych emocji. Piękne piosenki.
Fantastyczny koncert, wspaniała oprawa. Uwielbiam SDM
Było super :-))))))))))
Jak zawsze SDM fantastycznie!
Świetny powrót do wspomnień. Jestem zachwycona genialnym prowadzeniem koncertu. Był czas na refleksje, świetną zabawę I kontakt muzyczno wokalny z wykonawcami. Bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów i radości z tworzenia. Zachwycona fanką Inka.
Koncert jak zawsze był wspaniałą ucztą dla ducha. Fantastyczny koncert i rewelacyjnie spędzony czas.
Genialny zespół, prawdziwi artyści, którzy okazują wielki szacunek publiczności, piękne piosenki, klimatyczna atmosfera. Polecam!
Jak zawsze wspaniały koncert. Czas się cofnął o 30 lat do wyjazdów w Bieszczady z plecakiem i grupą wspaniałych ludzi.
Cudnie odprężający (zresztą jak zawsze) koncert akustyczny, bez rumoru i zbędnych udziwnień... tylko artyści i ich niesamowity talent i świetny kontakt + szacunek dla widowni. Bis za bisem. To nasz drugi ale nie ostatni koncert. Juz się rozglądamy za mastępnymi biletami.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane