koncert

Stare Dobre Małżeństwo

koncert

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo - Bilety na koncert

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:
Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna
Tomasz Pierzchniak - gitara basowa, kontrabas
Wojciech Czemplik – skrzypce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Opoczno

Recenzje Stare Dobre Małżeństwo

Sam koncert jak zwykle- cudowny. Ale ten zaduch i niewygodne krzesła w centrum kulturalnym w Przemyślu, pozostawiają wiele do życzenia.
Jak zwykle rewelacyjnie💚🍀
Małgorzata 25.07.2021 13:07
Super występ SDM w formie
Wspaniałą atmosfera, SDM zaprezentowało szeroki przekrój swojej twórczości jak i Krzysztofa Myszkowskiego, dla mnie starego bieszczadnika ponad 2 godziny wzruszeń.
Cudowna uczta dla duszy. Piękne utwory. Dla mnie to już inny SDM niż 20 lat temu ale niesamowicie dobry przekaz. Cudowne nuty zawsze będę miała dla nich miejsce w swoim sercu.
Super koncert. Dobra akustyka w Sanoku.
OK
Wspaniały koncert. Filharmonia to dobre miejsce na takie koncerty ze względu na akustykę. Zespół od zawsze na wysokim kulturalnym poziomie. Dla mnie powrót do przeszłości sprzed 30 lat i dawka emocji na teraźniejszość. Dziękuję 😘🤗❤️ Wstyd mi za tych, którzy wychodzili wcześniej (bez konieczności losowych), a w trakcie koncertu do toalety. 😱😬 Nikt nie zmusza do udziału w takim koncercie i można wcześniej zapoznać się z rodzajem granej muzyki i czasem trwania. To nie kino 😱
Fantastyczny, emocjonalny koncert. Świetny dźwięk. Doskonała forma zespołu.
Było rewelacyjnie. SDM świetnie grali, pelny profesjonalizm ,skrzypce to poezja ❤ Zadowolenie w pełnej skali.
Niesamowite przeżycie
Koncert pełen wrazeń,nowe aranżację, jak zawsze nie zapomniany wieczoŕ
Cudowny koncert
Jak zwykle super!
Super koncert!!
było magicznie :)
Wspaniała atmosfera. Inteligentny frontmen.Super.
Bardzo dopracowane przedstawienie:) Uczta!
Rewelacyjny koncert, począwszy od przygotowania muzycznego przez kontakt z publicznością a skończywszy na ilości zagranych utworów
Cudowny wieczór. Koncert był 2 godzinnym leczeniem duszy w ciężkich czasach.
Wspaniali artyści .Wspaniały koncert
Niesamowita atmosfera!!!
Kolejny świetny koncert zespołu SDM. Pan Krzysztof Myszkowski potrafi dać człowiekowi nadzieję w tym zwariowanym czasie reżimu. Szkoda tylko że reżim nie pozwolił na sprzedaż płyt gdyż uznał je za "zbyt niebezpieczne dla wirusa ". Pozdrawiam serdecznie cały zespół. Kolejny świetny koncert.
Należę do osób słuchających SDM od ... już kilkudziesięciu lat. Za serce chwytają przede wszystkim znane utwory. Nowe piękne, wykonanie mistrzowskie, a jednak... Stary skład i atmosfera koncertów sprzed lat pewnie już nie do odzyskania. Cudnie, a jednak czegoś brak...
Wszystko ładnie pięknie ;) Co prawda zabrakło mi kilku kawałków ale występ bardzo dobry :)
Pięknie! Cudnie! Rewelacyjnie!
Koncert przed duże K. Dokładnie tego się spodziewałam, bo SDM to klasa sama w sobie.
wspaniały koncert, cudowna atmosfera
Kameralnie, super klimat.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert