koncert

Strachy na Lachy

koncert

Strachy na Lachy

Strachy na Lachy - Bilety na koncert

Strachy Na Lachy to formacja powołana przez Grabaża i Kozaka założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo z Inri oraz Mariusz Nalepa gitarzysta zespołu Na Górze. W tym składzie, po dwóch próbach w Pile, jako Grabaż + Ktoś Tam Jeszcze we wrześniu 2001 roku zagrali ponad dwugodzinny koncert w Legnicy.
Wkrótce zmienili nazwę na Grabaż i Strachy Na Lachy. W lutym 2003 roku Strachy podpisały kontrakt płytowy z SP Records, w efekcie czego, w pilskim Studio „Q”, pod okiem Toma Horna, powstała debiutancka płyta „Strachy Na Lachy. Z tej płyty największym przebojem jest piosenka Raissa, do dziś żelazny punkt każdego koncertu grupy. Do grupy dołączyli Kuzyn- perkusja oraz Anem – klawisze.
W styczniu 2005 roku zespół rozpoczął pracę nad albumem „Piła Tango”. W lutym i marcu 2005 roku SNL odbyły swoje najdłuższe tournee, grając 16 koncertów w całej Polsce.. Podobnie jak przy pierwszej płycie – Strachom w nagraniu albumu pomogło wielu zaproszonych gości – Tom Horn na klawiszach, Tomek Ziętek na trąbce czy Zbigniew Zamachowski, który mistrzowsko użyczył swego głosu Mędrcowi w „Pogrzebie Króla”. Jeden z gości sesji „PIŁA TANGO” – Arek Rejda od 3 września stał się siódmym członkiem strachowego kolektywu…Tego samego dnia Grabaż podejmuje decyzję o usunięciu swojej ksywki z nazwy grupy. Od tej pory prawidłowa i obowiązująca nazwa grupy brzmi: Strachy Na Lachy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

04.03.2022, 19:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje i opinie: Strachy na Lachy

bawiłem się bardzo dobrze, dziękuję
Koncert jak zwykle super, miejsce trochę zbyt ciasne,
Koncert świetny, bardzo dobra organizacja, miła obsługa. Chętnie wrócę na inne koncerty do tego miejsca. Polecam.
Występ bardzo fajny ale nagłośnienie kiepskiej, jeśli ktoś tak jak moj chłopak przyjechał poznać zespol to nie zrozumiał ani słowa
Strachy jak zwykle rewelacyjni, ten kontakt z publiką, mega
Niesamowita energia!
Ten czas...to miejsce...ci ludzie...
Koncert świetny! Zespół pełen werwy, charyzmatyczny. Czas grania zadowalający- ponad dwie godziny. Co do lokacji: klimatyczna, posiadająca dobre nagłośnienie. W pełni polecam!
blvrryface. 24.02.2020 12:13
Świetne miejsce i super koncert!!!!
Dali czadu.
Psofometr 24.02.2020 09:12
Koncert sztos!
Koncert rewelacyjny, w klubie byla odpowiednia ilość osob i nie było zbyt tłoczno. Słabszy element to szatnia płatna 4 złote za kurtkę (tylko gotowka). Za resztę na szczęście można było zapłacić kartą. Zaparkować w okolicy najlepiej przy Leroy Merlin po drugiej stronie ulicy.
Było super!
Koncert rewelacja ! Krzychu przypomnial utwory stare, hity, te rzadziej grane oraz z nowego singla. Klub niewielki ale bez problemu można było poskakać.
DaXxmara 01.03.2019 11:20
Było zajebiście,polecam.
stefi 01.03.2019 08:39
Choć nie zagrali mojego kawałka koncert był świetny.Klub najlepszy.Super:)))
Leady 01.03.2019 08:29
Doskonały koncert. Fantastyczna interakcja z reagującą żywiołowo publiką tym bardziej świetna, że w dużej części ogrywany był repertuar rzadko spotykany na koncertach Strachów. Jak zwykle pewien niedosyt, że za krótko i za mało ale nie mozna mieć wszystkiego.
Było super!!!!!
Wspaniały koncert!
Występ super szkoda że tak krótko.Czekam na następny !!!
super
Super koncert
Super koncert, super się bawiliśmy.
Muerte 30.09.2018 12:51
Super występ, organizacja na 5 z plusem.
Majkel1968 30.09.2018 08:43
Świetny koncert. Strachy na lachy jak zwykle w najlepszej formie. Miejsce z klimatem. Do polecenia.
Bożena123 30.09.2018 08:28
Świetna muzyka, Cudowne Strachy na Lachy!
Było super :)
super koncert i klimat wiatraka ok
Super
arczipl 01.11.2017 07:30
Boski koncert
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert