koncert

Święta bez granic 2019 - Akcja charytatywna Trójki

koncert

Święta bez granic 2019 - Akcja charytatywna Trójki

Święta bez granic 2019 - Akcja charytatywna Trójki - Bilety na koncert

Szanowni Państwo,

To już dwadzieścia lat.. od 1999 roku wspólnie z Wami i radiową Trójką, dzielimy się dobrem.

Jak co roku, bierzemy udział w szlachetnej, charytatywnej akcji Programu Trzeciego Polskiego Radia-"Święta bez granic 2019”- Pomóżmy dzieciom rozwijać talenty.

Tegoroczna impreza odbędzie się 14 grudnia, a gwiazdą wieczoru będzie LIMBOSKI, który wraca z nową płytą i nowym zespołem!

Artysta wystąpi w ramach trasy promującej jego siódmy album studyjny pt. „Ucieczka Saula”. Tradycyjnie w trakcie koncertu odbędzie się licytacja upominków podarowanych przez Trójkę, zaprzyjaźnionych artystów, sportowców... i Was Drodzy Państwo.

W tym roku zebrane podczas tego wyjątkowego wieczoru środki, zostaną przekazane na rozwój programu stypendialnego dla uzdolnionych dzieci z niezamożnych rodzin w Polsce oraz na wsparcie aktywnej społecznie młodzieży biorącej udział w programie Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wspaniałym wydarzeniu, bo: "Kiedy się dzielisz - nigdy nie masz mniej."

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Cree

Cree

(548)

najbliższe wydarzenie
13.11.2021 20:00

bilety od 70.00 PLN

KUP BILET

Recenzje Święta bez granic 2019 - Akcja charytatywna Trójki

Bardzo dobrze. Dobrze dobrze. Funkasanki - spore zaskoczenie. Hipnotyzujące granie i wokal, zasadniczo przepyszne. Limboski - klasa, świetna energia. Całkiem inne rzeczy, a takie dobre. Ojj. No i ogórki. Bardzo ładne. Ale nie jadłem.
Fantastyczny występ. Limboski - rewelacyjny kontakt z publicznością. Cała impreza w niepowtarzalnym nastroju. Na pewno wrócę.

Polecane z kategorii koncert