koncert

Sztywny Pal Azji - "The Best Of" akustycznie

koncert

Sztywny Pal Azji - "The Best Of" akustycznie

Sztywny Pal Azji - "The Best Of" akustycznie - Bilety na koncert

Sztywny Pal Azji - "The Best Of" akustycznie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Akustyczny koncert zespołu Sztywny Pal Azji "The Best Of"

Zespół Sztywny Pal Azji zagra po raz pierwszy nietypowy, akustyczny koncert w kameralnej sali Kuźni Kulturalnej w Wilanowie. Największe przeboje zespołu wykonane w akustycznych aranżacjach z pewnością przypadną Wam do gustu i na długo zapadną w pamięć. Podczas tego wyjątkowego koncertu usłyszymy między innymi „Spotkanie z...” i „Wieża radości, wieża samotności” oraz wiele innych przebojów, a także garść nowszych utworów w ciekawych, niebanalnych aranżacjach wykorzystujących brzmienia akustycznych instrumentów. W ten sposób również Sztywny Pal Azji dołącza do artystów, którzy swoim fanom sprawić mogą muzyczną ucztę, możliwość poznania „delikatniejszych” stron dobrze znanych utworów. Jednocześnie nie oznacza to mniejszej dawki emocji i energii.

Sztywny Pal Azji to legenda polskiej muzyki rockowej, która największą popularność zyskała w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90. Grupa powstała na początku 1986. Pierwszy sukces odniosła na Festiwalu w Jarocinie w 1986 roku, gdzie zespół prezentował styl popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu. Grupa zakwalifikowała się do „złotej dziesiątki”, a piosenka „Nasze reggae” stała się nieoficjalnym hymnem imprezy. Rok później premierę miała debiutancka płyta zespołu zatytułowana „Europa i Azja”. Największe przeboje pochodzące z tego albumu, „Spotkanie z...” oraz „Wieża radości, wieża samotności” bardzo szybko znalazły się na wysokich miejscach Listy Przebojów Programu Trzeciego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Fantastyczna przygoda muzyczna. Świetny występ! Genialne!
Świetny koncert! Jak zawsze super kawałki, a przy tym fantastyczna energia i moc (pomimo, że akustycznie).
Panowie dali z siebie 100%. Widać zgranie. Bilety na grudzień 2020 w Warszawie będą zakupione na następną z nimi imprezę :) Już nie możemy się doczekać!!!
KONCERT REWELACJA ! PIĘKNE TEKSTY, SUPER DŹWIĘKI :)
Rewelacyjny koncert! Bawiłam się doskonale. Set złożony ze starych przebojów oraz z nowości był doskonale skomponowany. Zespół w doskonałej formie muzycznej, publiczność szalała i ja razem z nią.
Mega !
Super koncert!!! Sztywny Pal Azji jak zwykle rewelacyjny! POLECAM
Bylo super, kameralnie i jedzonkiem 😁
Było super.
Miejsce bardzo fajne. Sam koncert super, chłopaki w formie choć kilka kawałków wywaliłbym z repertuaru.

Polecane