koncert

Sztywny Pal Azji - "The Best Of" akustycznie

koncert

Sztywny Pal Azji - "The Best Of" akustycznie

Sztywny Pal Azji - "The Best Of" akustycznie - Bilety na koncert

Sztywny Pal Azji - "The Best Of" akustycznie - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Akustyczny koncert zespołu Sztywny Pal Azji "The Best Of"

Zespół Sztywny Pal Azji zagra po raz pierwszy nietypowy, akustyczny koncert w kameralnej sali Kuźni Kulturalnej w Wilanowie. Największe przeboje zespołu wykonane w akustycznych aranżacjach z pewnością przypadną Wam do gustu i na długo zapadną w pamięć. Podczas tego wyjątkowego koncertu usłyszymy między innymi „Spotkanie z...” i „Wieża radości, wieża samotności” oraz wiele innych przebojów, a także garść nowszych utworów w ciekawych, niebanalnych aranżacjach wykorzystujących brzmienia akustycznych instrumentów. W ten sposób również Sztywny Pal Azji dołącza do artystów, którzy swoim fanom sprawić mogą muzyczną ucztę, możliwość poznania „delikatniejszych” stron dobrze znanych utworów. Jednocześnie nie oznacza to mniejszej dawki emocji i energii.

Sztywny Pal Azji to legenda polskiej muzyki rockowej, która największą popularność zyskała w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90. Grupa powstała na początku 1986. Pierwszy sukces odniosła na Festiwalu w Jarocinie w 1986 roku, gdzie zespół prezentował styl popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu. Grupa zakwalifikowała się do „złotej dziesiątki”, a piosenka „Nasze reggae” stała się nieoficjalnym hymnem imprezy. Rok później premierę miała debiutancka płyta zespołu zatytułowana „Europa i Azja”. Największe przeboje pochodzące z tego albumu, „Spotkanie z...” oraz „Wieża radości, wieża samotności” bardzo szybko znalazły się na wysokich miejscach Listy Przebojów Programu Trzeciego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetny koncert! Jak zawsze super kawałki, a przy tym fantastyczna energia i moc (pomimo, że akustycznie).
Panowie dali z siebie 100%. Widać zgranie. Bilety na grudzień 2020 w Warszawie będą zakupione na następną z nimi imprezę :) Już nie możemy się doczekać!!!
KONCERT REWELACJA ! PIĘKNE TEKSTY, SUPER DŹWIĘKI :)
Rewelacyjny koncert! Bawiłam się doskonale. Set złożony ze starych przebojów oraz z nowości był doskonale skomponowany. Zespół w doskonałej formie muzycznej, publiczność szalała i ja razem z nią.
Mega !
Super koncert!!! Sztywny Pal Azji jak zwykle rewelacyjny! POLECAM
Bylo super, kameralnie i jedzonkiem 😁
Było super.
Miejsce bardzo fajne. Sam koncert super, chłopaki w formie choć kilka kawałków wywaliłbym z repertuaru.

PROMOCJA DNIA

-25%

Płock
28.02.2020 19:00

bilety od 75,00 zł

KUP BILET

Polecane

Warszawa inne wydarzenia