Recenzje
Turnau Bedford Tour

Recenzje

Turnau Bedford Tour

Było fantastycznie!!!! Non stop żadko się zdarza w ciągu tego czasu. Turnau jest zjawiskowy dla mnie zawsze też był od pirwszych występów w Szczecinie-bezpośredni, z poczuciem humoru ( swoim niby na poważnie) Sala koncertowa idealna-nie migę się przyczepić do czegokolwiek.... proszę o więcej i w takiej atmosferze👏👍🙏🏻🤗
Wspaniała, niepowtarzalna atmosfera dzięki cudownemu duetowi i pozostałym muzykom. Bardzo sie cieszę, że Pan Turnau miał odwagę pójść akurat w tę stronę w towarzystwie tak fascynujących osób. Owacje na stojąco w filharmonii w Szczecinie myślę potwierdzają, iż nie jest to tylko mój subiektywny odbiór tego koncertu. Polecam gorąco i dziękuje, że mogłam coś takiego zobaczyć i wspaniale się bawić.
Najlepszy koncert w ostatnim czasie.... Nieporównywalna jakość...
Bardzo klimatyczny i uroczy koncert
Pan Turnau to klasa sama w sobie!
To wspanialy artysta z doza ukrytego humoru dobrze sprzedaje swoje atyty artystyczne,czlowiek slucha w napieciu utworow I wspolnicy grajacy na instrumentach tworza jednolita mase brzmien wokalno istrumentalnych ,uwielbiam
Cudowny
Koncert z nutą refleksu!!!☺️
Bardzo udany koncert. Pan Turnau i Pani Rumińska w świetnej formie.
Super, Super. Muzyk z najwyższej półki.
Było cudnie, wprawdzie niczego innego nie można się było spodziewać po genialnym Grzegorzu Turnale. Niezwykle udany występ mistrza jak i zespołu .
Cudowny koncert.
Świetny, nastrojowy koncert,
Świetny koncert łączący twórczość Grzegorza Turnaua, znane standardy muzyki pop i jazz oraz dużą dozę poczucia humoru w konferansjerce Pana Grzegorza.
Witam .Jesteśmy bardzo zadowoleni ,super występ .Będę polecać znajomym.Pozdrawiam.
Muzycznie koncert wspaniały, natomiast negatywnie oceniam zachowanie klarnecisty, który co chwilę schodził ze sceny po zakończeniu swojej partii muzycznej. Odebrałam to jako brak szacunku do słuchaczy.
Wreszcie rozrywka na najwyższym poziomie.Po prostu rewelacja-sam Pan Grzegorz Turnau i fantastyczny towarzyszący Zespół. Czekam na następny koncert.
Chomik 17.04.2019 01:27
super!
Super koncert, Turnau klasa sama w sobie! Ciekawe aranżacje znanych angielskich piosenek, odświeżony skład zespołu.
Wiesiu 16.04.2019 19:31