koncert

Koncert TABU

koncert

Koncert TABU

Koncert TABU - Bilety na koncert

Dobra energia popłynie z wodzisławskiej sceny. To za sprawą zespołu, który swoją charyzmą i muzycznym flow niesie tłumy. Ich koncerty wypełniają zarówno małe klimatyczne kluby, jak i wielkie stadiony. Tabu, bo o nich mowa zagrają w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 26 marca.

Tabu to śląski zespół, który powstał w 2003 roku. Przez ponad 15 lat działalności krystalizował się jego skład, jak i styl muzyczny. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat. Ponad tysiąc zagranych koncertów i niezliczona ilość przejechanych kilometrów spowodowały, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Zespół ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów oraz płytę koncertową z „Przystanku Woodstock 2014”. Jest również pomysłodawcą i współorganizatorem jednego z największych festiwali reggae w Polsce – „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi” w Wodzisławiu Śląskim.
Aktualny skład grupy: Rafał Karwot – śpiew, Marcin Suchy – gitara, śpiew, Kamil Machulec – gitara, Łukasz Kulikowski – bas, Marcin Kisiel – perkusja, Adrian Burczy – instrumenty klawiszowe, Marcin Nyrek – puzon, Kacper Skoneczny – trąbka, Radosław Drobczyk – saksofon, Bartosz Oleś – inżynier dźwięku.

Organizując pierwsze wydarzenia stacjonarne, WCK chce swoją publiczność przede wszystkim wprowadzić w dobry nastrój, stąd propozycja kabaretowych występów oraz właśnie koncertu zespołu Tabu. Ten od zawsze jest dla zebranych niesamowitym zastrzykiem energii, a tego myślę wszyscy teraz potrzebujemy. Oczywiście realizacja tego wydarzenia jest uwarunkowana sytuacją epidemiologiczną – informuje Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektorka Wodzisławskiego Centrum Kultury.
Zespół Tabu wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 26 marca o godzinie 19:00.
Uwaga! W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń organizator zastrzega sobie prawo do odwołania koncertu.
Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. W celu zapewnienia naszym odbiorcom bezpieczeństwa i komfortu w odbiorze oferty, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i odpowiednich odstępów.
W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Gdy Tabu śpiewa w Gryfinie "O jak dobrze Cię widzieć" każdy z nas czuję, że śpiewają właśnie o nim. Tabu i Włóczykij to dwa cudownie przenikające się wszechświaty. A bycie świadkiem owego przenikania jest doświadczeniem nieziemskim.
Jak zwykle ogień, gardło zdarte, 4dniowe zakwasy, naładowany pozytywną energią do następnego koncertu.
Koncerty TABU to gwarancja wyśmienitej zabawy na najwyższym poziomie. Pozytywna energia, którą dają jest nie do opisania. Załoga TABU zawsze daje z siebie wszystko na maxa! Takie koncerty długo się pamięta, a każdemu życzę poczuć ten niezapomniany klimat i energię :-) SAMBAL uważam za najbardziej energetyczną płytę w dorobku TABU - naprawdę dają z siebie coraz więcej, a Ich koncerty to Himalaje pozytywnej energii :-) Od załogi TABU większość 'gwiazd' powinna się uczyć rozkręcania imprez... Polecam każdemu! Słuchajcie i bawcie się dobrze ;-)

Polecane