koncert

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

koncert

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa - Bilety na koncert

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa - Gdańsk Kościół św. Katarzyny | Kupuj Bilety Online

Koncert ten inspirowany jest sławnymi w latach 90-tych koncertami trzech najsławniejszych światowych tenorów: Plácido Domingo, José Carrerasa oraz Luciano Pavarottiego. W naszym koncercie, do trójki utalentowanych włoskich tenorów dołączy charyzmatyczna sopranistka, stanowiąc ich znakomite dopełnienie.
Wspólnie z kwartetem Rzymskiej Opery Kameralnej*, trzej włoscy tenorzy i sopranistka przeniosą publiczność w świat najsłynniejszych włoskich melodii. Program wypełnią bowiem znane i uwielbiane przez publiczność arie operowe z takich oper jak „Tosca”, „La Traviata, „Rigletto” i „Turandot”. niepowtarzalne i ujmujące za serce pieśni neapolitańskie: „O sole mio”, „Mamma”, „Torna a surriento” i wreszcie pełne emocji melodie włoskiej muzyki filmowej. Nie zabraknie również wykonania „Czterech pór roku” wybitnego włoskiego kompozytora Antonio Vivaldiego.
Wieczór z włoskim akcentem na długo pozostawi ciepło w sercach słuchaczy!
Obsada: Emilia Diakopoulou, Emanuele Servidio, Alessandro Dimasi, Massimiliano Drapello,
Czas trwania: 80 min

  • Opera da Camera di Roma (Rzymska Opera Kameralna) została założona w Rzymie, gdzie funkcjonuje i koncertuje na stałe w Palazzo Albertoni Spinola. Oprócz koncertów w Rzymie, muzycy i soliści Opera da Camera di Roma prezentują swój kunszt muzyczny na deskach innych europejskich miast (Mediolan, Neapol, Berlin, Wiedeń, Paryż, Praga, Lizbona). W 2018 i 2019 r. muzycy Opera da Camera di Roma wystąpili gościnnie w Polsce. Ich występy spotkały się z ogromnie ciepłym przyjęciem polskiej publiczności. Tak zrodziła się idea stworzenia unikalnego repertuaru, którzy artyści Rzymskiej Opery Kameralnej będą prezentować w Polsce cyklicznie w 2020 roku.
    A repertuar jest niezwykle interesujący. Podczas cyklu koncertów, włoscy artyści przywiozą do Polski nie tylko włoskie libretta operowe czy pieśni neapolitańskie. Ich repertuar obejmie również koncerty muzyki wiedeńskiej oraz nowatorskie, operowe wykonania sławnych musicali i popowych utworów wypromowanych przez Andrea Bocielli.
    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi pozycjami repertuaru Rzymskiej Opery Kameralnej w 2020 r. a więc fragmentami oper Tosca, La Traviata oraz Carmen, koncertami The 3 Tenors & Soprano – Broadway Musicals, The 3 Tenors & Soprano – Italian Pop Opera, koncertem wiedeńskim oraz widowiskiem muzycznym Pop Opera, gdzie na jednej scenie spotkają się włoscy soliści operowi oraz artyści pop.
    Wieczory spędzone na kameralnych koncertach Rzymskiej Opery Kameralnej widzowie zaliczają do tych niezapomnianych, pełnych uśmiechu, emocji i wzruszeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacyjny koncert!!!
Długo wyczekiwany cudowny występ!!! Polecam!!!!
dziwna organizacja, sam koncert ok, ale ani konferansjera, ani prezentacji, zapowiedzi, głosy ładne, ale czy na pewno z Włoch? A może z Opery w Poznaniu? Przyszliśmy, posłuchaliśmy, wyszliśmy.Kościół nieogrzewany. Dobrze że strażaka nie było, bo rozgoniłby imprezę. Jedne drzwi, połówka otwarta, brak światła przejścia.
Cudowny koncert!!!!
Wspaniały koncert zapierający dech w piersi. Z uśmiechem na twarzy i ciarkami na plecach chłonęłam każdy dźwięk!!prawdziwe dzieło sztuki. Ogromne brawa dla solistów jak również zespołu a w szczególności dla pierwszych skrzypiec
artysci byli swietni , bardzo mi sie podobalo wykonanie przez nich programu . Jednak nikt ich nie przedstawil ani nie prowadzil koncertu , cale szczescie, ze byl wydrukowany program . Bylo troche balaganu, bo nie wszyscy widzowie mieli bilety z numerami miejsc . w kosciele bylo trochę zimno . iakopoulu mam nadzieje ,że p.Emilia Diakopoulou - sopran nie przeziebila sie
występ był fantastyczny, artyści byli wspaniali o pięknych głosach
W ogle się nie bawiliśmy, ponieważ odebraliście nam bilety. Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera.
Koncert był udany, jednak miejsce w w jakim się odbył - fatalne. Koncert na trzy dni przed wyznaczonym terminem został przeniesiony z pięknej sali w kościele Ewangelicko-Augsburskim w Łodzi do dość siermiężnie wyglądającej salki przy ul. Sienkiewicza 60. Beznadziejne wnętrze, zero atmosfery i niewygodne plastikowe krzesełka złożyły się na dość mierny efekt, choć artyści dawali z siebie wszystko. Jednak przy tego typu koncertach miejsce odgrywa ogromną rolę. Ogólnie jestem mocno rozczarowana
Piękny występ solistów i wspaniała muzyka na żywo. 🤗
jesteście firmą nierzetelną oszukujecie swoich kontrahentów dotyczy to terminu koncertu, nie zwracacie pieniędzy, po to tylko aby napsuć wam krwi wystąpię do Sądu o zwrot 200 złotych i o fakcie tym powiadomię szerokie rzecze w internecie dlatego też lepiej zwróćcie mi 200 złotych , a nie będzie szumu w internecie i waszego wstydu.Bilety zakupowała moja córka Aleksandra Werpachowska.
FATALNA SALA,BRUDNO , METALOWE SZAFKI NA UBRANIA ROBOCZE NA SCENIE ,DUSZNO ,NIEWYGODNE PLASTIKOWE ROZKŁADANE KRZESEŁKA .W TAKIEJ SALI NIE WIEM CZY MOŻNA BYŁOBY ZORGANIZOWAĆ PRZEDSTAWIENIE SZKOLNE .
Koncert bardzo ładny ale miejsce koncertu do niczego.
Koncert i wykonania artystów niesamowite, pozostawiające u widza ogromne wrażenie i niezapomniane przeżycia. Niestety wielkim minusem była organizacja. Prowadząca rozpoczęła bez mikrofonu, w który została wyposażona po licznych i głośnych uwagach widzów. Chaos który powstał po rozpoczęciu koncertu jest nie do opisania. Widzowie z grupy najtańszych wejściówek, nie bacząc na wymagania organizatorów samowolnie zmieniali miejsca na grupę VIP czym wprowadzali zamieszanie oraz wzburzenie innych widzów z sektoru A, w skrócie, zapewnili sobie najtańsze wejściówki i najlepsze miejsca. Organizator zupełnie nie potrafił zapanować nad tą samowolką.
Najbardziej znane i piękne utwory włoskie w wykonaniu utalentowanych i sympatyczny artystów i za to byłoby 5 gwiazdek, niestety miejsce to zupełnie nie nadaje się na takie koncerty. Głos zupełnie się rozmywal. Pani, która przedstawiała artystów mówiła bez mikrofonu i nikt nic nie słyszał, dopiero po paru prośbach znalazł się mikrofon. Pan, który był odpowiedzialny za organizację ma miejscu tłumaczył ludziom, iż to jest koncert muzyki klasycznej, więc nie trzeba rozumieć co śpiewają.. A to już chyba jest najlepszym komentarzem jak słabo był zorganizowany ten koncert. Brawa natomiast dla artystów, szczególnie za super wykonanie o sole mio!
Niestety koncert w Warszawie był źle zorganizowany, siedząc w sektorze A nie słychać było zapowiadającej koncert, dopiero po uwagach słuchaczy, po kilku utworach znalazł się mikrofon. Czyli organizator nawet nie pokusił się o sprawdzenie akustyki tego miejsca. Artystów słychać też było słabo i z pogłosem. Jedynie lepiej było słychać jak wykonywali arie zespołowe w 3 - 4 osoby. Z dalszych rzędów również nie było widać artystów, zero aranżacji sceny i oświetlenia. Ludzie szukając rozwiązania przesiadali się bliżej. Jakość koncertu nieadekwatna do ceny. Szkoda wizerunkowa dla artystów, bo mogło to być bardzo ładne wydarzenie, pozostające na długo w pamięci. To miejsce z taką organizacją oceniam na 1 *
Artyści na wysokim poziomie. Organizacja akustyczna już niestety nie...
Super, a sopran naprawdę bomba!.
Fantastyczny koncert w końcówce sprawiający wrażenie wydarzenia rodzinnego. Warto było się wybrać ale należało usiąść jak najbliżej artystów gdyż zawodziła akustyka. Poszedłbym kolejne razy.
Głosy śpiewaków ciekawe, ale wybór miejsca koncertu fatalny, na co składało się nienależyte zaplecze dla artystów, brak jakiejkolwiek nformacji o nich i ich dokonaniach oraz doraz żenujace warunki stworzone dla widzów.
Beznadziejna akustyka (bardzo silny pogłos zlewający wszystkie dźwięki), wrażenie nierównej gry akompaniatorów, brak nagłośnienia konferansjera uniemożliwiający zrozumienie zapowiedzi, dopiero po interwerwencji widzów włączono mikrofon.
Głosy dobre, świetny kwartet smyczkowy . Początkowy brak mikrofonu dla Pani konferansjer. Repertuar trochę zbyt oklepany. W sumie udany koncert
Muzycznie ok,. Jednak czuję się oszukana. Kupując bilety zawarłam umowę na koncert w Kościele św. Mateusza o wspaniałej akustyce, a dostałam występ w salce przy Kościele Jezuitów. Rupiecie na scenie, składane krzesełka, odrapane ściany... Miejsce na pewno nie na "Włoską Galę Operową". Wstyd przed artystami za takie warunki. Wstyd przed widzami, że dostali taką bylejakość estetyczną za bilety w tej cenie.
Poziom wykonawców Ok . Miejsce koncertu żenada . Brudna salka przy kościelna , plastikowe niewygodne krzesła , brak wentylacji i upakarzajace warunki dla wykonawców . Na scenie magazyn starych rupieci . A na bilecie sektor VIP i Włoska GALA Operowa 👎
Miło spędzony czas. Koncert warty obejrzenia.
Witam dużo muzyki operetkowej i Neopolitańskiej same przeboje, 3 krotny bis występ z humorem z kwartetem smyczkowym
Koncert godny polecenia,wspaniali wykonawcy.
Bardzo piękny koncert, świetni muzycy i ciekawy repertuar, jedyny minus to zimno w kościele
Od strony artystycznej, bardzo emocjonujące wydarzenie. Wiele znanych arii, w naprawdę znakomitym wykonaniu. Zarzut jedynie pod kątem organizacyjnym: brak uporządkowania miejsc, brak konferansjerki (ale to w mniejszym stopniu) oraz temperatura kościoła, która zapewne nie sprzyjała publiczności jak i wykonującym artystom.
bardzo przyjemny wieczór z tenorami i sopranistką. dobry pomysł na koncert w kościele.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane